Як запустити програму без UAC?

У цій статті розглянуто питання про те, як запустити потрібну програму без підтвердження прав адміністратора з боку Контролю облікових записів. Запустити програму без UAC буде корисно і для тих, кому потрібно запустити щось фоном і непомітно. І по факту ми підемо оригінальним і цілком законним способом; строго кажучи, ніякого обходу захисту не буде – просто ми призначимо файлу або програми потрібні права.

Вітаю на сторінках блогу, і зараз для того, щоб запустити програму без UAC, нам потрібно пройти кілька простих етапів, як то:

  • створити ярлик для виконання програми або файлу / скрипта для запуску з Робочого столу
  • зробити відповідний запис за розкладом завдань, щоб запустити програму без UAC
  • за бажанням ми можемо змусити батник запускатися разом з Windows, нічого не натискаючи – все запуститься сама собою.

УВАГА! Фішка працює тільки під обліковим записом адміністратора. Прав звичайного користувача буде категорично недостатньо, і тому буде вимагатися введення пароля цього адміністратора. 

ПОЇХАЛИ.

  • Відкриваємо планувальник завдань Windows командою з – виконати:

taskschd.msc

і виберемо праворуч Створити задачу:

і у вкладці Загальні виставляємо галочки як у мене:

Я не знаю, в якій системі працюєте ви, так що режим сумісності в поле астроіть для виставляйте в залежності від версії Windows.

  • Переходимо у вкладку Дії і клацаємо по кнопці Створити … Кнопку Дія залишимо як є (Запуск програми), а поле Програма або сценарій заповнимо командою, яка запустить обробник команд в консолі cmd:

% Windir% \ System32 \ cmd.exe

Це означає програму або скрипт, який ми поки не вказали, запустить саме консоль cmd. Зазначимо тепер, що запускати. І відразу попросимо зробити це непомітно за допомогою спеціальних аргументів на поле Додати аргументи. Команда буде виглядати по шаблону:

/ C start “імя_задачі” “полний_к_ней_путь”

Я хочу, щоб разом з Windows запускався якийсь батник. Він лежить на робочому столі. У моєму випадку виходить так:

/ C start “Будь-яке ім’я” “C: \ Users \ 2-пк \ Desktop \ спецкод.bat”

  • Залишилося трохи. У вкладці Умови приберемо галочку навпроти Запускати тільки при харчуванні від електромережі. Все – тиснемо ОК. У Бібліотеці планувальника (ліва панель планувальника) з’явилося нове завдання. Перевірте. Вікно можна закрити.
  • Створимо ярлик до запланованого завдання. На Робочому столі проходимо відому всім процедуру створення із зазначенням на нашу задачу командою в поле у ​​вигляді:

schtasks / run / tn “імя_задачі”

Тобто:

Далі ви можете його назвати як необхідно і вибрати значок за смаком. Я цей момент опускаю, мені не потрібно. Тепер можете запускати свій ярлик до програми / скрипту під час сеансу Windows, і системний UAC вас більш не потурбує.

Як запустити такий батник разом з системою?

Чому сам батник в консолі цього не вміє, і які в Windows є способи запускати програми одночасно з запуском самої системи, я розповім в окремій статті. А поки покажу як змусити батник запуститься з вашої Windows найменш помітно. І папка автозавантаження тут ні до чого.

Повторіть кроки до створення ярлика (він не завадить, але якщо ярлик для спеціального запуску не знадобиться – опустіть цю частину). Просто в момент створення завдання в Планувальнику перейдіть у вкладку Тригери і, натиснувши кнопку Створити … виберіть пункт При запуску:

І ось тут з роботою батника відбуваються чудові метаморфози: чим він менший за “вагою”, тим більше ймовірність того, що після перезавантаження ви взагалі ніякого вікна консолі не побачите.

Ссылка на основную публикацию