Як запустити службу центру оновлень на Windows 7: робочий спосіб

Комп’ютерна техніка, має властивість застарівати і втрачати свою актуальність. Слід пам’ятати, що це поширюється як на залізну складову комп’ютера, так і на програмне забезпечення, операційну систему і інші компоненти.

Для підтримки працездатності системи і її повноцінної функціональності, необхідно регулярно проводити оновлення. Це може здійснюватися за допомогою автоматичного або ручного управління.

Ті, хто цікавляться питанням, як включити службу поновлення на windows 7 на своєму комп’ютері, зможуть знайти відповідь нижче.


Малюнок 1. Вікно перевірки оновлень для комп’ютера

Як запустити службу оновлень Windows 7

Далі розглянемо кілька способів допомагають вирішити питання, як запустити службу пошуку оновлень windows 7.Прежде за все, варто згадати про спосіб запуску такої функції безпосередньо з панелі завдань. Для цього знадобиться виконати наступне:

  • Відшукати на панелі завдань у нижній частині екрана, куди згортаються всі ярлики запущених програм. Його можна впізнати по значку у вигляді трикутника і розташований він поруч з годинником, регулятором гучності, індикатором батареї і т. Д.
  • Клікнувши по трикутнику, в розгорнулося вікні слід відшукати ярлик центру підтримки у вигляді прапорця і клікнути по ньому ПКМ;
  • В подальшому меню, вибираємо пункт запускає необхідну функцію.

Це і є рішенням шуканого питання, до того ж користувач отримує можливість налаштувати під себе всі параметри.

Запуск через панель управління

Ті, хто не знають де знаходиться центр поновлення windows 7, або як запускається, можуть також скористатися стандартною панеллю управління.

Для цього в лівому нижньому кутку екрану слід перейти в меню «Пуск». Тут вибирається «Панель управління» а в ній легко знайти шуканий пункт. Рекомендується виставити автоматичний режим роботи (Малюнок 2).


Малюнок 2. Вікно вибору виду оновлень в панелі управління

Через командний рядок

Вирішуючи питання, як провести запуск поновлення windows 7 за допомогою командного рядка може стати ще одним простим і швидким рішенням. У Пуск слід відшукати функцію під назвою «Виконати».

Далі, у вікні,, вписується команда «cmd », що відкриває безпосередньо саму командний рядок. Тут вводиться параметр «net start bits », а далі вводиться значення «net start wuausery ».

Все це налаштує роботу в автоматичний режим (Малюнок 3).


Малюнок 3. Вікно командою рядка з командою для запуску автоматичного режиму поновлення

Запуск через диспетчер задач

 Вирішуючи питання, як включити центр поновлення виндовс 7 слід не забувати про диспетчері завдань. Його можна легко запустити, клікнувши ПКМ по панелі задач або використовуючи поєднання клавіш ctrl + alt + del.

 У відкритому диспетчері слід знайти меню під назвою «Файл» і в ньому вибрати підміню «Нова задача». Далі вводиться команда «wuapp» і проводиться настройка параметрів (Малюнок 4).


Малюнок 4. Диспетчера завдань з вікном створення нового завдання на автоматичне оновлення

Служба «Адміністрування»

Запуск служби проводиться також за допомогою адміністрування. Для цього в меню Пуск, в рядку пошуку вводиться запит «адмін»І потім вибирається перший пункт зі списку. Далі у вікні «Адміністрування» слід відшукати і клікнути по пункту «Служби», а там відшукати потрібну функцію (Малюнок 5).


Малюнок 5. Включення центру поновлення Windows в службах адміністрування ОС

Відновлення папки «SoftwareDistribution»

Якщо користувачеві не вдається вирішити питання, як запустити службу оновлень windows 7, то можливо в системі присутній помилка. Найбільш частою причиною того, що оновлене ОС не працює або не запускається, це пошкодження папки під назвою «SoftwareDistribution».

Для вирішення цієї проблеми необхідно, перш за все, зупинити процес автоматичного оновлення ОС.

Примітка: На час проведення всіх маніпуляцій рекомендується відключити антивірус і інші подібні програми.

Першим кроком, в рядку «Виконати» слід написати команду «services.msc », що відкриє сервіс, який відповідає за служби. Тут відшукавши центр оновлення, слід клікнути на кнопку «Зупинити».

Далі на диску, де встановлена ​​операційна система, необхідно відшукати вищезгадану папку і перейменувати її будь-яким чином (Малюнок 6). Тепер можна знову відкрити центр оновлень і клікнути на кнопку «Запустити», а потім перезавантажити комп’ютер. Цей спосіб повинен виправити всі помилки, що виникли певним чином всередині ОС.


Малюнок 6. Видалення всіх файлів в папці SoftwareDistribution

Ручний пошук оновлень

Вирішуючи питання, як запустити центр поновлення для виндовс 7, слід теж відкидати можливість виробляти це вручну.

Значна частина користувачів, не потребує повному обсязі підтримки ОС, які випускають розробники. Відмова від різних невикористовуваних компонентів, заощадить час і місце на жорсткому диску.

Таким чином, якщо користувачеві відомо, який пакет йому необхідний, то його легко можна знайти і скачати безпосередньо на сайті Майкрософт, де наводяться всі необхідні інструкції. Крім того, при бажанні можна включити ручний режим роботи і самостійно керувати встановлюються файлами для ОС (Малюнок 7).


Малюнок 7.Обновленіе версії ОС Windows через офіційний сайт Microsoft

Налагодження непрацюючої служби

Іноді, вирішуючи питання як запустити службу оновлень на максимальному Віндовс 7 можна зіткнутися з тим, що потрібно налагодження непрацюючої служби.

В такому випадку, робляться такі ж дії, які були розглянуті в пункті Відновлення папки «SoftwareDistribution».

Коли буде припинення підтримки Windows 7

Припинення підтримки означає, що сама система і все ПО в повній мірі збережуть свою функціональність, проте подальших виправлень і розвитку не отримають.

Повноцінна підтримка сьомій версії виндовс була припинена з січня 2015 року, а обмежена підтримка триватиме аж до 2020.

Найбільш важливі і критичні фікси і патчі протягом цього терміну будуть надаватися всім власникам ліцензійних версій.

Чи не запускається служба центр поновлення Windows 7, що робити

У разі коли не починається потрібна служба, то способів рішень цієї проблеми може бути безліч і це тема для окремої статті.

Найбільш простим варіантом, який можна застосувати в даній ситуації є відкат операційної системи до останньої контрольної точки відновлення. Ще одним варіантом є запуск служби налагодження системних несправностей і помилок.

Ссылка на основную публикацию