Як запустити webmoney keeper classic

Якщо ви в перший раз на своєму комп’ютері запускаєте програму webmoney keeper classic і у вас щось не виходить, то вам сюди, в цій інструкції я розповім вам, як запустити webmoney keeper classic на своєму комп’ютері.

Зверніть увагу: щоб запустити програму webmoney keeper classic на своєму комп’ютері, вам знадобиться – програма webmoney keeper classic і ваш ключ файлів webmoney keeper classic, який потрібно було завантажити при переходь з webmoney mini на webmoney keeper classic.
І так відкриваємо програму webmoney keeper classic, потім в поле «WMID» вказуємо свій wmid.
В поле «Пароль» вказуємо пароль від webmoney keeper classic (вашого WMID) і натискаємо на кнопку «OK».

Коли ви натиснете на кнопку «OK», на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якій вам потрібно встановити галочку в потрібному пункті.
Так як ми запускаємо webmoney keeper classic в перший раз, то нам потрібно встановити галочку напроти пункту «це перша спроба входу в програму з цим WMID на даному комп’ютері» і натискаємо на кнопку «Далі».

Коли ви натиснете на кнопку «Далі», на вашому комп’ютері відкриється наступний крок, в якому вам потрібно поставити галочку навпроти пункту «У мене є файл ключів, і пароль від цього файлу» і натискаємо на кнопку «Далі».

Після чого на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому вам потрібно вказати шлях до вашого файлу ключів webmoney keeper classic і пароль до файлу ключів.
На своєму комп’ютері в локальному диску C: у документах, я створив папку webmoney і скопіював файл ключів в дану директорію.
І так щоб вказати шлях до нашого файлу, вам потрібно натиснути на кнопку навпроти рядка «Шлях до файлу».

Після чого на вашому комп’ютері відкриється провідник windows, в якому вам потрібно відкрити папку, в якій у вас лежить файл ключів, потім вибрати його і натиснути на кнопку «Відкрити».

Коли ви оберете файл ключів webmoney keeper classic і натиснете на кнопку «Відкрити», то в пункті «Шлях до файлу», ви побачите встановлений шлях до вашого файлу ключів webmoney keeper classic.
Тепер нам залишається в полі «Пароль до файлу» вказати пароль від нашого файлу ключів і натиснути на кнопку «OK».

Після чого на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому вам буде запропоновано вказати шлях до гаманця, але робити цього ми не будимо і натиснемо на кнопку «Скасування».

Коли ви натиснете на кнопку «Скасування», на вашому комп’ютері запуститься програма webmoney keeper classic і через кілька секунд відобразиться віконце для активації webmoney keeper classic на даному комп’ютері, так як ми запускаємо webmoney keeper classic в перший раз.
Щоб почати активацію, вам потрібно перейти по першій посилання.
Зверніть увагу: коли ви перейдете по посиланню, то на вашому комп’ютері відкриється браузер і сторінка, в якій вам потрібно буде ввести код активації, який буде висланий на ваш телефон або на електронну адресу, яку ви вказали при реєстрації webmoney.

Якщо на ваш номер телефону не прийде смс з кодом, то вам потрібно буде зайти в свою поштову скриньку відкрити лист, що прийшов від webmoney, потім скопіювати код активації і перейти на сторінку активації.

І так скопійований код активації вставляємо в поле «Код активації».
Потім в полі «Число з картинки» вказуємо код з картинки і натискаємо на кнопку «Активувати».

Коли ви натиснете на кнопку «Активувати», на вашому комп’ютері відкриється сторінка «Активація обладнання», в якій вам потрібно буде підтвердити активацію обладнання для даного комп’ютера.
Щоб завершити активацію, вам потрібно натиснути на кнопку «Так».

Коли ви натиснете на кнопку «Так», на вашому комп’ютері відкриється сторінка з повідомленням, про те, що активація обладнання завершена і вам потрібно оновити програму webmoney keeper classic на своєму комп’ютері.

Щоб оновити програму webmoney keeper classic, вам потрібно навести курсор миші на пункт «Online, очікується активація …» і один раз натиснути ліву кнопку миші по даному пункту.

Коли ви один раз натиснете ліву кнопку миші по пункту «Online, очікується активація …» через кілька секунд пункт «Online, очікується активація …» зміниться на «Online».
Після всіх виконаних дій ви зможете користуватися програмою webmoney keeper classic.

Ссылка на основную публикацию