Як записати диск в Ashampoo Burning Studio 6?

Привіт, друзі! У цій статті мова піде про те як записати диск, будь то CD, DVD або Blu-ray. Існує маса програмних продуктів як платних так і безкоштовних. Так само можна. У даній статті розповім про програму Ashampoo Burning Studio 6. Дана програма безкоштовна і повністю російською мовою. Тут можна прочитати як за допомогою Ashampoo записати образ на диск.

Установка програми Ashampoo

Завантажити Ashampoo Burning Studio 6 можна натиснувши на кнопку нижче

Запускаємо викачаний файл

Вибираємо мову, тиснемо ОК

тиснемо далі

Приймаємо умови угоди і тиснемо далі

Вибираємо вибіркову установку і знімаємо прапорці де необхідно. Я знімаю все, що б не встановлювати зайвого бо можна зіткнутися з проблемою гальм браузера. Так само можна вибрати папку для встановлення програми. Я залишаю за замовчуванням. тиснемо далі

Ставимо прапорець Запустити Ashampoo Burning Studio 6 FREE і тиснемо завершити. Закриваємо сторінку офіційного сайту Ashampoo.

Програма для запису дисків встановлена.

Як записати диск?

Головне вікно програми виглядаємо в такий спосіб

Вибираємо перший пункт Записати файли і папки. Вставляємо чистий диск в привід і вибираємо Створити новий CD / DVD диск

Відкривається наступне віконце

натискаємо Додати і знаходимо файли на своєму ПК для запису. Краще що б ці файли були у вас безпосередньо на жорсткому диску, що не на флешці. Відкриваємо їх.

тиснемо далі

Якщо диск хороший, бачите малюнок вище. натискаємо Змінити опції …

швидкість запису рекомендується вибирати 0.5 від максимальної швидкості заявленої виробником (написано на диску). Тобто якщо у мене CD-R диск зі швидкістю запису 48х – писати краще на 24х. Так само і DVD.

опція фіналізувати CD диск використовується для неможливості подальшого запису диска. Якщо Ви плануєте додати дані на свій диск, залишаємо чекбокс порожнім.

тиснемо ОК. тиснемо записати CD

Диск записаний.

Як дописати дані на диск?

вставляємо диск

Запускаємо Ashampoo Burning Studio 6 Free і вибираємо Записати файли і папки > Оновити існуючий CD / DVD диск

Якщо диск підходить (якщо Ви не поставили прапорець фіналізувати диск і якщо є вільне місце на диску і диск ще до сих пір читається :)) побачите наступну картинку

тиснемо далі

Бачимо що вже записано на диск. тиснемо кнопку Додати і вибираємо, що хочемо дописати

Можна також видалити дані, які були записані. Вибираємо файл або папку, яку хочете видалити. Тиснемо Видалити. Місце на диску, таким чином, звільнити вийти тільки якщо у вас перезаписуваний диск CD / DVD – RW. Якщо Ви додасте даних більше ніж може вмістити диск, отримаєте попередження при натисканні на кнопку далі

натискаємо ОК. Видаляємо дані так, що б залишилося вільного місця хоча б кілька мегабайт. тиснемо далі

Натискаємо на кнопку Змінити опції … і перевіряємо їх. Знову звертаємо увагу на швидкість запису. тиснемо записати CD

Поки диск пишеться можна натиснути кнопку Детальніше про твіт / Приховати деталі.

Увага!!!

У момент запису диска не рекомендується запускати програми, ігри, фільми і тому подібні, які вимагають звернення до жорсткого диска Вашого ПК. Особливо рекомендується відключати всі менеджери закачувань і клієнти BitTorrent. (Про те як завантажувати з торрента можна прочитати тут) Тобто жорсткий диск може не встигнути видати всім бажаючим додатків дані і тоді із записом можуть виникнути проблеми. Рекомендується на час запису вимикати антивірус і мережу.

Диск успішно записаний. тиснемо ОК і вихід.

висновок

Сьогодні ми розібралися як записати диск в програмі Ashampoo Burning Studio 6. Так само навчилися дописувати дані на диск. Ще раз повторюся, при записі диска краще комп’ютер взагалі на чіпати. Диск пишеться 8-15 хв і якщо ви хочете записати диск якісно, ​​краще відійти від комп’ютера і зробити так що б по мережі до нього теж ніхто не зайшов і не почав дивитися фільм або іншу інформацію. Якщо така ймовірність є, можна просто відключити з’єднання по локальній мережі в панелі управління або просто вийняти мережевий кабель з роз’єму. Цим ви гарантуєте якісний запис.

Якщо ви бажаєте щось додати або у вас виникли питання, обов’язково залиште коментар.

Так само можете подивитися статтю про записи образу на диск так само за допомогою Ashampoo або за допомогою Втроенная засобів Windows 7.

Дякую, що поділилися статтею в соціальних мережах. Всього Вам Доброго!

З повагою, Антон Дяченко

Ссылка на основную публикацию