Як записати на флешку Windows 7 або 10 для подальшої установки ОС

Як записати Windows на флешку – швидкий спосіб

Переваги програми UltraISO

За допомогою UltraISO ви зможете зробити завантажувальну флешку USB, а також вказати кілька додаткових параметрів. Софт відрізняється високою продуктивністю, зрозумілим російськомовним інтерфейсом і зручним управлінням. Підтримує образи дисків Windows Vista, 7, 8.1, Windows 10. Встановлюючи УльтраІСО, ознайомтеся з ліцензійною угодою і дотримуйтесь всіх рекомендацій покрокового майстра. В останньому вікні інсталятора не знімайте галочки навпроти пунктів «Порівнювати .iso файл з UltraIso» і «Встановити ISO CD / DVD емулятор (ISO Drive)»!

старт роботи

Для початку, слід підключити флешку до комп’ютера. Запускаємо програму, у вікні, вибираємо пункт «Файл – Відкрити» (розташований в самій верхній лівій частині інтерфейсу). Далі знаходите свій скачаний образ з Windows 10 або іншою редакцією OS і додаєте його в вікно програми.

Створення завантажувального накопичувача

Нам знадобиться розділ «Самозавантаження – Записати образ Жорсткого диска». Попередньо вставте флешку і перенесіть всі важливі дані. У процесі підготовки флешки вона повністю очиститься.

Процес запису образу операційної системи

Вказуємо в поле Disk Drive вашу флешку з установкою Віндовс. Зверніть увагу на рядок «Файл образу», чи правильний виставлений ISO-образ. Навпроти «Методу записи» вибираємо USB-HDD +, потім натискаємо кнопку «Записати». Відкриється вікно, в якому необхідно підтвердити здійснюється дію.

Після вашої згоди, всі дані на накопичувачі будуть знищені. Почнеться процес створення інсталяційного носія, дочекайтеся його завершення поки не з’явиться повідомлення «Запис завершена». Вітаємо, тепер у вас є можливість встановити Windows на комп’ютер з USB-пристрою, використовуючи вже готовий накопичувач!

Як записати Windows 10 на флешку за допомогою Rufus?

особливості програми

Руфус є повністю безкоштовну утиліту, що дозволяє створити інсталяційний носій з Віндовс. Вбудовані функції допоможуть швидко записати завантажувальний диск DVD або USB Flash. Є можливість відформатувати флешку.

Примітно, що нова версія Rufus є портативної і може запускатися з будь-якого носія або іншого комп’ютера без попередньої установки. Графічний інтерфейс ПО гранично простий і зручний, завдяки чому не викличе ніяких труднощів у новачків. Додатком підтримується операційна система Windows від XP і вище.

Налаштування параметрів

Скачайте програму і запустіть її. У вкладці «Пристрій» вибираємо цікавить нас накопичувач, потім натискаємо «Вибрати» і вказуємо шлях до образу, який ви будете використовувати. Примітно, що необхідно вибрати не setup.exe установника а саме iso файл.

Створення завантажувальної флешки з Windows ОС

Спускаємося до пункту «Схема розділу». Для пристроїв зі звичайним БІОС ставимо MBR. Для комп’ютерів з BIOS UEFI – вибираємо GPT. При бажанні, можна вказати мітку тому. Далі переходимо до вказівки файлової системи (FAT32 або NTFS). Тиснемо клавішу «Старт». Будьте уважні, з’явиться попередження про початок процесу запису на флешку, підтвердіть дію і дочекайтеся закінчення процедури копіювання файлів. 

Як записати Windows 7 на флешку через WinSetupFromUSB?

Коротко про софт

За допомогою програми WinSetupFromUSB можна безкоштовно створити настановну флешку з образом Windows 7, 8, 10, XP, Vista, 2000 або 2003. Хоч інтерфейс і англомовний, розробники постаралися максимально спростити всі наявні в ньому пункти. У розділі Help знаходиться докладна інструкція по управлінню для початківців користувачів.

Присутній інструмент очищення накопичувачів. Софт не вимагає підключення до інтернету, використання сторонніх програм або командного рядка. Після того як ви скачаєте ВінСетапФромЮСБ і розпакуєте його в зазначену папку, відвідайте цю директорію і відкрийте EXE-файл з урахуванням розрядності вашої OS (32 або 64 bit).

вибір конфігурацій

Після запуску програми, вкажіть свій ЮСБ-носій (вкладка у верхній частині інтерфейсу). Якщо флешка була підключена до комп’ютера після відкриття WinSetupFromUSB, досить натиснути кнопку Refresh, швидко обновляющую список доступних накопичувачів. Рекомендуємо відразу провести форматування пристрою. Далі необхідно вибрати файлову систему (NTFS для ПК і ноутбуків зі звичайним БІОС або FAT 32 для UEFI).

Записуємо ISO образ системи

Вкажіть шлях до папки з певною Windows, встановлювати яку ви збираєтеся, потім можна тиснути кнопку GO. Запис образу стартувала, обов’язково дочекайтеся закінчення цієї процедури. Якщо ви збираєтеся додати ще кілька образів з іншими версіями Віндоус на ту ж USB-flash, знову запустіть утиліту, тільки тепер пропустіть крок з форматуванням і просто повторіть всі інші дії, наведені вище.

Тепер ви знаєте, як записати образ на флешку для подальшої установки системи на ваш комп’ютер або лептоп. Такий простий спосіб є більш швидким, зручним і надійним на тлі використання оптичного диска CD / DVD. Всі вищенаведені невеликі програмки, відрізняються інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і високою швидкістю роботи.

Перед тим як записувати образ, звертайте увагу на його розмір, для попереднього підбору USB-пристрої або флеш-пам’яті більшого обсягу, ніж вміст ISO формату. В ході інсталяції тієї чи іншої фірмової утиліти, не порушуйте процес установки і копіювання файлів. Також не переривайте роботу ПО в той момент, коли запис на флешку вже почалася.

Якщо у вас не виходить запустити викачане додаток, знайдіть його іконку на робочому столі або у відповідній папці, клікніть по ярлику .exe правою кнопкою миші і в меню, виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора».

Ссылка на основную публикацию