Як записати образ Windows 7 на флешку за допомогою Rufus

Для того щоб записати windows 7 на флешку, нам буде потрібно лише три речі це:

 1. Порожня флешка розміром не менш 8 Гб
 2. Образ windows 7
 3. Програма для запису на флешку (WinSetup, Rufus)

Більшість людей вже знають як записати windows 7 на флешку через ultraiso або ж хочуть дізнатися як користуватися даною утилітою. Я ж вважаю що ultraiso порядком застаріла і поступається за швидкістю і простаті таким програмам як: WinSetup і Rufus, де можна записати флешку за пару хвилин. У даній статті ми будемо використовувати програму Rufus.

Я впевнений що питань з флешкою ​​у вас виникнути не повинно (а якщо все ж виникли пишіть в коментарі) Розглянемо два наступних пункту.

Як правильно підібрати образ windows 7

 • Яка краще
 • Можливі проблеми
 • Де завантажити

Насамперед варто розуміти, щоб система була хорошою і стабільною, вона повинна бути сумісна з вашим залізом. Хочу сказати що, не потрібно ставити x32 на сильне залізо і x64 на слабке. Для того щоб визначитися яка система вам потрібна, достатньо відкрити параметри ПК або ноутбука і подивитися параметри. Щоб це зробити вам потрібно зайти в «Мій комп’ютер» клацнути правою кнопкою мишки по вільній області, вибрати «Властивість» (так само ви можете вбити в пошук windows «Система» натиснути Enter) ви повинні будете побачити ось таке віконце:

У ньому нам потрібні параметри процесора і оперативної пам’яті. Якщо у вас процесор нижче ніж 1.8 Гц і оперативна пам’ять 2 Гб і менше то вам потрібно ставити Windows x32 (86). Якщо ж більше то ставте Windows x64. Це технічні рекомендації їх бажано дотримуватися. Хоча з досвіду можу сказати що x64 на слабкому залозі не сильно вже й поступається x32 (86). Але для ефективної, швидкої роботи, бажано виконувати технічні рекомендації.

Можливі проблеми

Важливо !!! Після переустановлення системи можуть виникнути непередбачені труднощі. Наприклад: У вас зграя Windows 7 x64 вона працювала не так швидко як вам хотілося, ви переконалися що у вас слабке залізо і прийняли рішення поставити Windows 7 x32 (86). Після перевстановлення ви запускаєте програму, але вона вам видає помилку характеру не сумісності розрядностей. Тобто програма призначена тільки для Windows 7 x64. Тепер вам доведеться шукати програму під x32, благо якщо ви її знайдете. Така ж історія з Windows XP. Пам’ятайте при зміні ОС перевірте сумісність програм з якими працюєте, особливо якщо ці програми старі або виконувалися на замовлення. Це зробити дуже просто, вам потрібно зайти на офіційний сайт програми і подивитися системні вимоги, там ви побачите на яких ОС вона працює. Як правило всі сучасні програми можна використовувати на будь-який Windows з будь-розрядністю. Випадок з несумісністю рідкісний, але забувати про нього не можна.

Розглянемо варіанти де ми можемо завантажити образ Windwos 7. У пошуковику Google або Yandex в пошуковий рядок вбийте фразу «скачати windows 7 x64 торрентом» На сьогоднішній день по цьому запиту в топі виходить цей сайт я перевіряв цю Windows – проблем не виникало, в цілому задоволений , не дарма в топі. Швидкість скачування швидка. Якщо ви не знаєте як завантажувати з торент вам допоможе ця стаття.

Програма для запису windows 7 на флешку

Ми будемо використовувати відому утиліту “Rufus”. Як її використовувати я покажу на процесі запису. Завантажити її можна з офіційного сайту – http://rufus.akeo.ie/?locale=ru_RU. Програма не вимагає установки. Тобто скачали запустили – записали флешку.

Отже, коли у нас є три необхідні речі для запису настановної флешки Windows 7 можемо приступати.

Створення завантажувальної флешки Windows 7

 1. Вставте флешку в комп’ютер
 2. Відкрийте Rufus
 3. Задати такі параметри установки як на зображенні
 • Пристрій – Ваша флешка
 • Схема розділу і тип системного інтерфейсу – MBR для комп’ютерів з BIOS або
 • Файлова система – NTFS
 • Розмір кластера – 4096 байт
 • Всі інші параметри і галочки залишаємо без зміни!
 • У рядку «Створити завантажувальний диск ISO-образ» виберіть той образ який ми завантажили.
 • Після чого натисніть старт. Програма вас попередить що флешка буде відформатована після чого почнеться запис Windows 7. Після згоди, почнеться запис яка триватиме 10-20 хвилин.

Дістаньте флешку з комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию