Як записати відео з екрану комп’ютера: докладна інструкція

Необхідно терміново записати відео з екрану комп’ютера, а ви не знаєте, як це швидко і якісно зробити? Встановіть спеціальну програму «Екранна Камера» і це питання перестане вас хвилювати! Ви зможете зняти на відео дії, що виконуються під час робочого сеансу за ПК, а після зберегти ролик з будь-яким зручним вам розширенням і поділитися ним з друзями. Перш ніж продовжити читання інструкції скачайте і встановіть просту і зручну програму: http://screencam.ru/download.php.

Крок 1. Запуск програми

На першому етапі роботи вам доведеться вказати функцію, яку необхідно виконати софту. Ви відразу ж можете приступити до зйомок. Для цього необхідно натиснути кнопку «Запис екрану». Також зверніть увагу на опцію «Відкрити проект»: З її допомогою ви надалі зможете швидко повернутися до «чорновим» проектам відео. А для користувачів, які бояться загубитися в функціях програми, «Екранна Камера» надає можливість перед початком роботи перейти в «Он-лайн підручник» і буквально за півгодини освоїти всю теорію по роботі з софтом. натисніть «Запис екрану» і переходите до другого кроку даного керівництва.

Крок 2. Налаштування процесу запису

На моніторі з’явиться меню, в якому вам належить налаштувати режим роботи. На вибір представлено три варіанти зйомки: запис повного екрану, вибраного вікна або невеликого фрагмента робочого столу. При цьому в двох останніх випадках ви самостійно можете визначити межі відео: досить лише відрегулювати рамки записи, розставивши їх по потрібних крапок на екрані. Якщо вам необхідно зняти відео конкретного розміру – просто пропишіть потрібні значення висоти і ширини в відповідних графах.

Крок 3. Запис ролика зі звуком

Далі вам необхідно вирішити: чи потрібно «Екранній Камері» одночасно з відео записувати звук чи ні. Якщо відповідь позитивна, то в графі “Запис звуку” проставте параметр «Джерело: загальна гучність». При бажанні і наявність відповідного обладнання ви можете доповнити ролик голосовими коментарями, записавши їх паралельно з відео. Для цього поставте галочку в пункті «Записати звук з мікрофона», а після почніть зйомку, натиснувши червону кнопку «Записати».

Крок 4. Редагування відео

Вітаємо! Ви дізналися про те, як записати відео з екрану ПК. Але не поспішайте зберігати ролик, адже це ще не всі можливості, які пропонує софт. На наступному етапі роботи ви можете внести правки в зміст ролика. Для цього після зупинки запису натисніть “Редагувати”. Відкриється меню, в якому вам належить обрізати все зайве з відео.

Відразу після цього ви зможете додати в проект заставку і титри, вибравши ті з колекції або розробивши відповідні слайди своїми силами.

Софт також пропонує налаштувати рівень звуку відео, записати додаткові коментарі до подій на екрані і додати фонову мелодію в проект. Які зміни вносити в ролик в кінцевому підсумку – вирішувати тільки вам.

Крок 5. Збереження запису

Перейдіть у вкладку «Створення відео», якщо готові закріпити розроблений проект і перетворити його в єдиний ролик. У цьому меню ви можете вибрати найбільш підходящий варіант для збереження відео. Так можна створити відеоролик безпосередньо для розміщення його на своєму каналі на YouTube, записати відео на диск або ж просто зберегти для перегляду з екрана комп’ютера або телефону. Клацніть по потрібному варіанту, налаштуйте всі додаткові параметри і запустіть конвертацію.

висновок

Готово! Ви успішно навчилися того, як записати відео з екрану комп’ютера і тепер зможете з легкістю створити відеозапис, а після швидко поділитися нею з друзями та знайомими в інтернеті.

Ссылка на основную публикацию