Як зареєструватися на біржі статей Etxt.

Біржа Etxt дає можливість всім бажаючим почати заробіток на своїх статтях. Написав цікавий текст – виставив на продаж – заробив грошей. Хороші статті розкуповуються дуже швидко, можна за добу продати не одну статтю, і заробити в інтернеті без будь-яких вкладень. Чому б і вам не спробувати свої сили? У цій статті я розповім як зареєструватися на біржі статей Etxt.

Правильна реєстрація на біржі Etxt:

Інструкція по реєстрації, щоб все зробити правильно:

1. На головній сторінці сайту в верхньому правому куті тисніть на кнопку на кнопку Реєстрація.

2. Далі на сторінці заповнюємо потрібні дані. Не обов’язково вказувати свої справжні ім’я та прізвище, але тим не менше ви повинні заповнити всі поля реєстраційної форми. Майбутні замовники повинні бачити, що ви нормальний жива людина, якій можна довіряти. А це дуже важливо, тому що без довіри вам не вдасться продати багато статей. Тому пишемо нормальні людські дані.

обов’язково встановіть статус виконавець, адже ви збираєтеся писати статті на продаж, а не купувати їх. Якщо цього не зробити при реєстрації, потім вже не можна буде поміняти свій статус. Види робіт вказуйте відповідно до ваших можливостей, новачкові можна сміливо ставити галочки на проти Рерайтінг і Копірайтинг. Ціну робіт вказувати поки не варто, потім, при виставленні своїх статей на продаж ви зможете це зробити. Вкажіть сферу своїх інтересів, далі ставте 2 галочки і тисніть Зареєструватися.

3. Якщо все зроблено правильно з’явиться наступне віконце.

4. Тепер вам потрібно перевірити свою електронну пошту і перейти по посиланню, зазначеної в листі. Система відправила вам його на E-mail. Просто заходите в пошту, відкриваєте цей лист і клацає по посиланню в ньому. Це і є підтвердження. Ну ось і все, ви успішно зареєстровані. Тепер заходите в свій аккаунт, потрібно ввести номер гаманця, для виведення зароблених грошей. У лівому верхньому кутку тисніть на слово Мої гаманці.

5. Потрібно ввести номер свого електронного гаманця в системі Webmoney і натиснути Додати гаманець. Система надішле вам лист для активації гаманця на Email, вказаний при реєстрації, переходите по посиланню і активуйте свій гаманець.

Ось тепер ви стали повноцінним користувачем біржі статей. Можете починати заробляти гроші. Почати роботу новачкові найкраще з виконання яких-небудь не складних замовлень по рерайту. Далі, коли з’явиться якийсь досвід, спробуйте написати свою статтю і виставити її на продаж. Ціну вкажіть мінімальну, адже у вас ще немає авторитету і рейтингу, а це значить, що дорого продати статтю не вийде.

До речі я починав заробляти в інтернеті на статтях саме на цій біржі. Вона своєчасно платить гроші, а це найголовніше.

Ссылка на основную публикацию