Як зареєструватися в geforce experience

Привіт шановний відвідувач! Зовсім недавно nvidia в geforce experience ввела реєстрацію, без цієї реєстрації, ви не зможете скористатися всіма можливостями – такими як оптимізація ігор, оновлення драйверів совій відеокарти, записи своїх відеоігор і багато іншого.

Зверніть увагу: якщо ви хочете увійти в програму geforce experience без обов’язкової реєстрації, то ви просто витратите дуже багато свого часу і клопоту, в інтернеті є різні інструкції в обхід реєстрації geforce experience – це важкувато і не кожен користувач впоратися з цим завданням навіщо все ускладнювати, коли можна пройти просту реєстрацію свого облікового запису в nvidia протягом 5 хвилин і скористатися всіма можливостями програми geforce experience.
І так на своєму комп’ютері відкриваємо додаток geforce experience, в віконці натискаємо на кнопку «Запуск».

Коли ви натиснете на кнопку «Запуск», на вашому комп’ютері або ноутбуці відкриється віконце, в якій вам буде запропоновано увійти через обліковий запис.
Так як ми буде реєструвати свій аккаунт на nvidia натискаємо на кнопку «Увійти через обліковий запис NVIDIA».

В наступному кроці нам буде запропоновано увійти через обліковий запис nvidia, так як у нас її немає нам потрібно пройти реєстрацію, для цього натискаємо на посилання “СТВОРИТИ ОБЛІКОВУ ЗАПИС».

В наступному кроці ми можемо переступити до реєстрації свого аккаунта.
У рядку «Нік» вказуємо вподобане вам ім’я.
Далі в рядку «Адреса ел.пошти» вказуємо свою поштову скриньку, поштова скринька потрібно вказати до якого ви маєте доступ, так як на даний поштову скриньку прийде лист для підтвердження реєстрації облікового запису.
Якщо у вас немає поштової скриньки і ви не знаєте як завести свою електронну адресу, то ви можете ознайомитися з інструкцією, про те, як створити поштову скриньку.
У следующе поле «Пароль», вам потрібно буде придумати і вказати свій пароль.
Пароль може містити латинські великі і маленькі букви, а також цифри.
приклад пароля №1 25937YA №2 Retro0578 №3 GerQO1IQNFxQ і так далі.
Зверніть увагу свій пароль обов’язково запишіть в текстовому блокноті або в записнику.
Тепер нам залишиться вказати свою дату народження.

І так в поле «Місяць» «День» «Рік» вказуємо дату свого народження.
Після всіх виконаних дій встановлюємо галочку напроти пункту «Я приймаю умови та положення» і натискаємо на кнопку «ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ».

Коли ви натиснете на кнопку «Зареєструватися», на вашому моніторі відкриється віконце, в якому ви побачите повідомлення, про те, що ваш обліковий запис створено, а також в повідомлення буде вказана інформація, про те, що на вказаний нами поштову скриньку при реєстрації було відправлено листа.
Тепер нам потрібно буде в своєму браузері перейти в свою поштову скриньку і підтвердити свою електронну адресу.

І так заходимо в свою поштову скриньку відкриваємо лист, що прийшов від служби NVIDIA і натискаємо на кнопку «Перевірити адресу електронної пошти».

Коли ви натиснете на кнопку «Перевірити адресу електронної пошти», в вашому браузері відкриється сторінка, в якій пройде перевірка вашої поштової скриньки, через кілька секунд ви побачите повідомлення, про те, що адреса електронної пошти перевірений – повертаємося до програми geforce experience.

Після того як ви підтвердите свою поштову скриньку, нам потрібно буде в програмі geforce experience натиснути на кнопку «Продовжити».

Коли ви натиснете на кнопку «Продовжити», ви ввійдете в програму geforce experience, де вам потрібно буде пройти маленьку настройку програми.
У першому кроці «Оптимізуй ваші ігри» ви можете встановити галочку в пункт «Автоматично оптимізувати недавно додані ігри».
Дана опція дозволяє автоматично налаштовувати підбирати ігрові настройки для вашого комп’ютера.
Якщо ви бажаєте зробити налаштування ігор самостійно, то вам не обходимо прибрати галочку з пункту «Автоматично оптимізувати недавно додані ігри».
Після того як ви прийняли рішення натискаємо на кнопку «ПРОДОВЖИТИ».
В наступні кроки налаштувань особливо такого ні чого немає – тому, в наступних кроках просто натискаємо на кнопку «Продовжити» і «Готово».

Після всіх виконаних дій ви потрапите в програму geforce experience, де ви і зможете скористатися всіма можливостями даної програми.

Дуже поспішаю, тому буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию