Як зарезервувати Windows 10 на Windows 7

Світовий гігант комп’ютерної індустрії Microsoft подбав про те, щоб 10-ю версію було доступно отримати всім звичайним користувачам. Зарезервувати нове програмне забезпечення можна безкоштовно, швидко і зручно. Власникам Windows 7 не буде потрібно нічого завантажувати і перезавантажувати. Вам потрібно лише виконати елементарні дії, в іншому корпорація-видавець зробила все сама.

Покрокова інструкція

Для установки версії № 10 буде потрібно виконати нескладні поетапні маніпуляції:

 1. Для того щоб зарезервувати нову програму для Віндовс 7 використовується пакетне оновлення Service Pack 1. Як правило, процес відбувається швидко з установкою всіх необхідних оновлень. Резервувати десяту «вінду» для вісімки (реліз 8.1) можливо за допомогою патча KB3035583. Його можна знайти на офіційному сайті.
 2. Після завантаження та активації розглянутого поновлення в нижньому кутку системного віконця праворуч висвітиться інформація у вигляді піктограми, клікнувши по якій, відкриється спливає банер під назвою «Отримати Windows 10».
 3. Подальші дії полягають в натисканні на нього і появі інформаційного повідомлення: «Зарезервуйте оновлення до Віндовс 10 вже сьогодні!».
 4. Клікнувши на кнопку «Резервувати безкоштовно», необхідно буде вказати реальну адресу власної електронної пошти.
 5. На завершальній стадії необхідно підтвердити резервування Windows 10.

Як тільки Віндовс з’явиться безпосередньо у відкритому режимі, операційна система (ОС) автоматично завантажиться на пристрій у фоновому режимі, про що буде свідчити пропозицію для установки.

При резервуванні ОС певні програми будуть видалені. Серед них:

 • Медіа Центр;
 • Віджети на робочому столі;
 • Додатки OneDrive;
 • Рідні внутрішні ігри, типу пасьянсів і шахів.

Після того як вдасться успішно зарезервувати 10-ю версію, з’явиться необхідність ручного завантаження і установки оновлених драйверів для зовнішнього дисковода USB (якщо він є). Його успішно і безкоштовно доступне скачати в центрі Windows Update або на офіційному порталі виробника.

скасування резервування

Відмовитися від завантаження реально також, як і вдатися до її встановлення. Для цього буде потрібно виконання покрокової інструкції:

 1. Натиснути на вікно з зображеннями в нижньому кутку монітора справа;
 2. Клікнути по трьох лініях, розташованих угорі ліворуч;
 3. Після появи кілька можливих варіантів дії, потрібно вибрати розділ «Скасувати резервування».
 4. На закінчення потрібно підтвердити своє рішення про відмову від безкоштовної варіації 10-го Віндовс.

Особливості

Після 12 місяців загальною доступність оновлення Windows 10, воно поступово перейде на платну основу. Викласти за домашню версію доведеться близько 119 доларів. Професійна варіація обійдеться майже в 200 умовних одиниць. При бажанні користувача про перехід з Home на Pro, доступна ця опція буде за ціною 99,99 $.

Якщо робота ведеться з легітимною версією ОС, а після установки всіх потрібних патчів повідомлення не приходить, зарезервувати Windows 10 можна вручну. Для цього запускається програма GWX.exe в директорії C: \ Windows \ System32 \ GWX.

Щоб це повідомлення зникло, потрібно видалити патч KB3035583 через Update.

Ссылка на основную публикацию