Як заробляти на летсплеях. Заробіток на летсплеях

Всім привіт! Якщо Ви хочете дізнатися, як заробляти на летсплеях, то Ви прийшли за адресою! У цій статті я детально розповім Вам, як здійснюється заробіток на летсплеях і що для цього потрібно.

Інформація, надана в даній статті, буде корисна в першу чергу тим, хто тільки починає свій шлях летсплейщіка на Youtube і не знає про даному типі діяльності нічого або майже нічого.

Отже, давайте для початку поговоримо про те, що ж таке летсплеі.

Читайте також:

Летсплей (Let’s play) – це, судячи з назви, проходження будь-якої певної гри, зняте користувачем на відео. Летсплеі можуть бути з коментарями і без коментарів, в залежності від того, чи є у користувача, записуючого летсплей мікрофон. Так само, летсплеі можна записувати разом з веб-камерою.

Зазвичай, зняті летсплеі користувачі розміщують на відеохостинг Youtube, і не просто так. Адже Youtube щодня відвідує велика кількість відвідувачів, які заходять на нього з метою подивитися якесь відео або просто розважитися. До того ж, Youtube дозволяє заробити на своїх відео чому, власне, і присвячена ця стаття.

Більш докладно про те, що таке летсплеі і як стати летсплейщіком, я написав в інший, тематичній статті, яку Ви можете прочитати, перейшовши за наступним посиланням: “Хто такі летсплейщікі і хто такі обзорщікі”.

Дізнавшись про те, що таке летсплеі, давайте поговоримо про головну тему статті, а саме – як заробляти на летсплеях.

Як заробляти на летсплеях

В цілому, заробіток на летсплеях мало чим відрізняється від заробітку на інших відео Youtube і цілком і повністю ґрунтується на рекламі. Розміщуючи рекламу на своїх відео, користувач (партнер) Youtube надає її своїм глядачам, які в свою чергу, можуть або закрити цю саму рекламу або натиснути по ній. Клік по рекламі, як це і не очевидно, варто більше, ніж її звичайний перегляд.

Читайте також:

Для того щоб заробляти на своїх відео (летсплеях), Ви повинні отримати спеціальну партнерську програму або активувати звичайну монетизацію відео (підключити офіційну партнерську програму).

У першому випадку, Ви можете отримати партнерську програму через спеціальну медіамережа, яких в Інтернеті існує велика кількість.

Особисто я раджу Вам отримати партнерку через медіамережа YouPartnerWSP, що можна зробити, перейшовши за наступним посиланням: “”. Мінімальні системні вимоги даної медіамережі такі 1000 передплатників і 4000 годин перегляду в місяць. Якщо Ваш канал задовольняє поставленим вимогам, то можете подати запит на партнерство з YouPartnerWSP.

У другому випадку, монетизацію своїх відео можна підключити, навіть не маючи жодного відео і перегляду на каналі. Активувати монетизацію відео дуже легко. Для цього потрібно спочатку змінити країну свого каналу на “США”, після чого перейти за наступною і натиснути на кнопку “Початок роботи“Знаходиться трохи нижче на сторінці.

Що краще підійде для заробітку на летсплеях: партнерка через медіамережа або безпосередньо з Youtube? Якщо порівнювати YouPartnerWSP і офіційну партнерську програму, то краще за все для летсплейщіка підійде саме перший варіант. Чому, запитаєте Ви? Справа в тому, що дана медіамережа, по-перше, виплачує до 80% від загальної суми, заробленої на Youtube, а також всіляко допомагає своїм партнерам. Безсумнівною перевагою медіамережі YouPartnerWSP є те, що виплати відбуваються не на аккаунт AdSense, а на Webmoney. Тому, на мій погляд, партнерка від сторонньої медіамережі найкраще підійде для каналу летсплеерной тематики.

Читайте також:

Сьогодні Ви дізналися про те, як заробляти на летсплеях і як здійснюється заробіток на летсплеях. В цілому, це не складно – головне отримати партнерську програму на свій канал і, чим більше переглядів Ви будете отримувати на місяць – тим більше буде Ваш заробіток.

Якщо Вам цікаво, як просунути канал на Youtube, то читайте статтю: “Як просунути канал на Youtube”.

Ссылка на основную публикацию