Як заробити 1000 доларів на Youtube

Всім привіт, якщо Ви шукайте способи заробітку в Інтернеті, то в цій статті я розповім, як заробити 1000 доларів на Youtube. Насправді, за допомогою Youtube можна заробити набагато більшу кількість грошей – головне знати, як.

Отже, що ж потрібно для того, щоб заробити 1000 доларів на Youtube?

По-перше, Вам потрібно створити канал, якщо у Вас його немає. Про те, як відкрити новий канал на Youtube, я написав у своїй статті “Створення каналу на Youtube”.

Читайте також:

По-друге, канал не повинен бути порожнім, тому Вам необхідно щільно зайнятися його заповненням. Про те, які відео найкраще знімати, щоб швидко заробити 1000 доларів в Інтернеті, читайте трохи далі.

Ну а по-третє, що найголовніше – Ви не повинні лінуватися. Лінь і низька мотивація – це найбільш часті явища серед початківців відеоблогеров Youtube. Блогер бачить, що його відео не користуються особливою популярністю і вирішує закинути це заняття куди подалі. Так робити не можна в будь-якому випадку, адже через деякий час його канал може знайти позамежну популярність і набере безліч передплатників і переглядів.

Давайте тепер перейдемо до розгляду основних способів, за допомогою яких можна заробити 1000 доларів.

Як заробити 1000 доларів на Youtube. способи заробітку

Щоб заробити 1000 доларів на відео хостингу Youtube, Ви повинні отримати 1 мільйон переглядів. Це досить велике число, але цілком досяжне і наскільки швидко Ви його отримаєте, буде залежати від роду Вашої діяльності на Youtube. Особисто я раджу Вам вибрати один із способів, про які ми зараз і поговоримо.

Зніміть вірусне відео

Читайте також:

Зніміть вірусне відео, яке “підірве” весь Інтернет, як це одного разу зробив PSY. Він зняв один-єдиний кліп, під назвою Gangam Style, кількість переглядів якого вже зараз підбирається до позначки 2-х мільярдів, що можна порівняти з населенням всього Китаю. Можете уявити, скільки заробляє PSY в місяць при такому розкладі, і ця сума виходить набагато більше, ніж 1000 доларів.

Станьте летсплейщіком

Почніть знімати проходження комп’ютерних та консольних ігор, тобто станьте “летсплейщіком”. На даний момент існує величезна кількість користувачів на Youtube, що знімають летсплеі, до числа яких належу і я. Якщо Ви теж хочете стати летсплейщіком то, для початку визначтеся, на які ігри Ви будете робити відео проходження. Можливо, Вас найбільше тягне до ретро-ігор, або навпаки – до нових. Або взагалі, Ви ставитеся до всіх ігор однаково. У будь-якому випадку, Ви повинні вибрати такий напрямок свого каналу, яке Вам найбільше до душі.

Отже, припустимо, Ви визначилися з спрямованістю своєї каналу. Тепер необхідно перейти до самих зйомок летсплеев, і чим раніше Ви це зробите – тим краще. Знімаючи серія за серією, робіть упор не на кількість відеозаписів, а на їх якість. Чому я так кажу? Справа в тому, що Youtube просто забитий різними недоброякісними проходженнями, дивитися які, чесно кажучи, неможливо по ряду причин, які я, мабуть, не буду перераховувати в даній статті. Я лише скажу, що роблячи дійсно якісний контент, Ви набагато швидше зможете отримати партнерську програму і заробити 1000 доларів на Youtube.Еслі Ви хочете більш докладно дізнатися про те, як стати летсплейщіком, то перейдіть за цим посиланням: “Як стати летсплейщіком”. Ну а я продовжу.

Станьте відеоблогером

Заведіть собі відео блог або, якщо говорити точніше – влоги. Якщо у Вас є своя думка щодо якогось події в світі, або Ви хочете поділитися з людьми якоїсь корисною інформацією – то вести влоги для Вас ідеальний варіант. До того ж – це досить непоганий спосіб заробити 1000 доларів і більше на Youtube.Для прикладу, візьмемо відеоблогера Толю, завів ще в минулому році на Youtube канал ButchersHead. У нього, після перегляду відео популярного англомовного летсплейщіка, з’явилася ідея знімати огляди на різні закуски (чіпси, сухарики), напої (в тому числі спиртні) і т.д. Через те, що конкуренція з даної тематики на Youtube наближалася до нуля, йому вдалося добре розкрутити свій канал, набравши майже 10000 передплатників і мільйон переглядів.

Читайте також:

Вище я перерахував три способи, за допомогою яких можна досить-таки швидко заробити на Youtube. Насправді, їх існує набагато більше і якщо почати все перераховувати, доведеться витратити багато часу.

Підписуйтесь на оновлення сайту і поділіться цією статтею “Як заробити 1000 доларів на Youtube” зі своїми друзями і знайомими.

Наостанок побажаю Вам удачі і високих заробітків на Youtube!

Ссылка на основную публикацию