Як заробити на партнерських програмах в інтернеті.

Одним із способів пасивного є саме партнерські програми. Це коли ви майже нічого не робите, а гроші якось самі заробляються)). Та таке теж буває.

Так давайте ж розбиратися як заробити на партнерських програмах в інтернеті і що потрібно робити для цього. Сьогодні в мережі інтернет дуже багато різних партнерок. Знаючі люди активно використовують їх для заробітку грошей. Даний спосіб вабить не тільки новачків, адже всі хочуть отримувати пасивний дохід. На партнерських програмах це зробити цілком реально.

А суть заробітку насправді проста. Ви будете отримувати гроші за різні дії, які здійснять люди залучені вами.

За що платять партнерки і як заробити на них:

1.Просто кліки по рекламних оголошеннях. Наприклад на вашому сайті коштує реклама, якщо відвідувач по ній клацне гроші тут же надійдуть на ваш рахунок.

2. Реєстрація на потрібному сайті (онлайн гри або інтернет магазини).

3.Оплата за оформлення замовлення або покупку потрібного товару або послуги. Ви отримаєте певний відсоток з продажу. Іноді ці виплати доходять до 50%.

Упевнений кожен з вас бачив в інтернеті на різних сайтах купу банерів. Вся ця реклама і є партнерські програми. Розміщуючи такий банер на своєму проекті власник сайту розраховує, що хто-небудь натисне на нього, а він за це отримає гроші. І чим більше відвідувачів тим вище ймовірність кліків.

Але не думайте, що заробити на партнерських програмах можуть тільки ті, у кого є сайт (як створити свій сайт). Насправді будь-який бажаючий може почати працювати з партнерськими програмами і без нього. Для цього вам доведеться трохи більше напружитися на початковому етапі. Адже у сайту вже є відвідувачі, а вам тільки належить їх залучити. Далі розглянемо способи заробітку грошей на партнерках.

Як заробити на партнерських програмах в інтернеті?

Є кілька схем або способів отримання доходу з партнерської програми. Але не кожен варіант підійде саме вам. Тому розглянемо основні і вирішимо який з них вибрати.

Щоб почати заробіток потрібно:

1.Вибрать партнерку і зареєструватися на даному сайті. Це може бути інтернет магазин, онлайн гра, послуги хостингу, якийсь інформаційний продукт і так далі. Або сайт-збірка партнерських програм. На таких проектах як правило вже зібрано величезну кількість партнерок, ви просто вибираєте одну з них.

2.Получіть своє посилання (партнерська посилання) або банер для залучення людей. Саме за допомогою цього рекламного матеріалу ви будете заробляти гроші.

Далі будемо залучати людей, тут також є кілька варіантів. Кожен з них має свою ефективність і заробіток може відрізнятися. Хоча при грамотному і серйозному підході всі ці способи мають право на життя. Таким чином наша основна задача – показати і розповісти найбільшій кількості людей про якийсь товар або послугу. Як це зробити?

  1. Природно найкращим і прибутковим варіантом буде наявність свого сайту з гарною відвідуваністю. Вам абсолютно нічого не потрібно робити – поставив рекламу на сайті і сиди кури. Люди приходять і хтось з будь-якого натисне на потрібний банер. Тут головне, щоб тематика вашого сайту збігалася з рекламою хоча б побічно. Наприклад на блозі про пластикові вікна логічно розмістити схожі рекламні оголошення.
  2. Наступний спосіб вже платний. Тобто ви розміщуєте потрібний банер або рекламу на чужих інтернет проектах. Зрозуміло, що за це вам доведеться заплатити гроші власникам цих сайтів. Тут також важлива тема і відвідуваність майданчики. Зате ваш заробіток в підсумку може в рази перекрити витрати на рекламу.
  3. Якщо ви не хочете платити гроші і не маєте свого сайту, не біда. У вас так само є можливість отримувати гроші з партнерок. Але як заробити на партнерських програмах такій людині? Як ми знаємо аудиторія соціальних мереж величезна і обчислюється мільйонами. Тому йдемо туди, створюємо групу в контакті і розміщуємо там свої партнерські посилання. Також можна писати повідомлення на форумах або коментувати блоги. Або скористатися дошками безкоштовних оголошень.

Таким чином кожен може спробувати заробити в інтернеті на партнерках вже сьогодні. Якщо ви власник сайту – ставимо банер і чекаємо прибуток. Зрозуміло, що не кожен перейшов з реклами в підсумку купить товари або послуги. Але якщо людина реально в них зацікавлений то чому б і ні. І сума заробітку залежить від кількості кліків, реєстрацій або покупок.

Ссылка на основную публикацию