Як застосувати будь-який колір до заголовків неактивних вікон в Windows 10

Перша публічна версія Windows 10 (build 10240) була випущена з масою недоліків. Багато з них Microsoft усунула в першому великому оновленні операційної системи (версія 1511 збірка 10586), але зробила це не в повному обсязі. Наприклад, заголовки вікон можна знову зробити кольоровими, не вдаючись до допомоги строни інструментів. Здавалося б, одна з найбільш затребуваних функцій персоналізації знову на місці і користувачі повинні бути задоволені. Але немає. Проблема в тому, що обраний колір застосовується тільки до заголовків активних вікон, в той час як заголовки неактивних вікон залишаються білими – багатьох це не влаштовує.

Сьогодні ви дізнаєтеся, як застосувати будь-який колір до неактивних вікон в Windows 10. На жаль, штатний функціонал не передбачає такої можливості (інакше б вас тут не було), тому для досягнення нашої мети будемо використовувати редактор реєстру.

1. вводимо команду regedit в рядку системного пошуку і тиснемо Enter, щоб відкрити редактор реєстру.

2. Прямуємо сюди:

HKEY_CURRENT_USER \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ DWM

3. Вибираємо папку DWM і в правій частині вікна реєстру створюємо новий DWORD параметр з ім’ям AccentColorInactive.

4. Цей параметр буде визначати колір заголовків всіх неактивних вікон. Як його значення повинен використовуватися шістнадцятковий код бажаного кольору. Значення можна вказати і в такому форматі: BBGGRR, де BB синій, GG зелений, RR червоний.

Дізнатися шістнадцятковий код будь-якого кольору можна або за допомогою графічних редакторів типу Adobe Photoshop, Gimp і т.д., або за допомогою онлайн-інструменту на зразок.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб активні вікна були чорними, а неактивні – трохи світліше, тоді відкрийте параметр AccentColor і введіть 111111, а для параметра AccentColorInactive задайте значення 666666.

Щоб застосувати до неактивних вікон поточний колір активних вікон, відкрийте параметр AccentColor, скопіюйте його значення і вставте в AccentColorInactive.

Перезапускати комп’ютер або провідник немає необхідності, так як зміни вступають в силу негайно.

P.S.

Ссылка на основную публикацию