Як завантажувати відео з Youtube на комп’ютер

Всім привіт, сьогодні я розповім Вам, як завантажувати відео з Youtube на комп’ютер, і яка потрібна програма для скачування відео з Youtube. В цілому, способів скачування відео з Youtube існує велика кількість, але в цій статті буде показано, як зробити це за допомогою програми Download Master. Ну а зараз пара вступних слів.

Youtube на даний момент є найпопулярнішим відео хостингом в Інтернеті, на який щодня заходить мільйони користувачів, заливаючи туди свої відео. Більшість глядачів дивляться відео на Youtube в онлайні, але є й ті, які хочуть спочатку завантажити відео на комп’ютер, а вже потім його подивитися.

Причини цього можуть бути різні. Наприклад, людині з завтрашнього дня відключають Інтернет на місяць, а він не встиг додивитися на Youtube якесь важливе відео. Що йому робити в даній ситуації? Правильно – завантажити відео собі на комп’ютер. Про те, як завантажити відео з Youtube, ми сьогодні і поговоримо.

Якщо Ви хочете дізнатися, як правильно заповнювати теги на Youtube, то читайте мою статтю: “Теги на Youtube. Як прописувати теги на Youtube”

Як завантажити відео з Youtube. Програма для скачування відео з Youtube

Читайте також:

Для того щоб завантажувати відео з Youtube на комп’ютер, Ви, в першу чергу, повинні завантажити програму Download Master з офіційного сайту програми. Це можна зробити, перейшовши за наступним посиланням: “”.

Чому ж саме Download Master найкраще підходить для скачування відео з Youtube? Цьому є дві причини:

  1. По-перше, дана програма повністю безкоштовна. Тобто, завантаживши та встановивши її на комп’ютері, Ви не заплатите за її користування ні копійки.
  2. По-друге, за допомогою Download Master-а Ви зможете набагато швидше завантажити відео ніж, якби Ви качали його за допомогою яких-небудь сторонніх програм і сервісів. Звичайно, на завантаження сильно впливає тип і швидкість Інтернету, але якщо у Вас стоїть безліміт, то Ви в будь-якому випадку зможете скачати відео, пускати не через десять хвилин, але за годину точно.

Після того, як встановите програму Download Master, можна приступати до найголовнішого. Перейдіть на Youtube і скопіюйте URL-адресу необхідного відео в буфер обміну, виділивши адресу і натиснувши поєднання клавіш “CTRL + C“:

Читайте також:

Ця електронна адреса була нам необхідно вбити в програму Download Master, чим ми зараз і займемося. Запустіть програму, після чого побачите наступне вікно:

Перед Вами знаходиться початкова вікно програми, в якому Ви можете подивитися і відредагувати всі Ваші завантаження. Натисніть по синій кнопці “Додати“, Яка знаходиться в лівому верхньому кутку екрану (дивіться картинку вище), після чого відкриється нове віконце:

Давайте розглянемо його детальніше.

Перший рядок, яка називається “Посилання (URL)“, Призначена для вставки адреси файлу або відео, яке Ви хочете завантажити. Натиснувши на стрілочку праворуч цього рядка, Ви зможете вибрати останні URL-адреси файлів, які Ви скачували раніше.

За допомогою пункту “Категорія“, Який знаходиться нижче поля введення посилання, можна змінити категорію програми Download Master, куди буде міститися той чи інший файл (або відео).

Останній пункт, який знаходиться в даному вікні, називається “зберегти в“, Призначений для зміни папки, куди буде скачиваться той чи інший файл. Для цього натисніть на кнопку”змінити“І виберіть відповідне місце на Вашому комп’ютері.

Відмінно! Ми розглянули всі пункти вікна “Додати закачку“І тепер, щоб завантажити відео з Youtube, Вам потрібно ввести в перший рядок (читайте вище) адреса відео, який ми копіювали раніше і натиснути кнопку”почати закачування“. Після цього, Вам залишається лише дочекатися закінчення завантаження, попиваючи теплий чай або каву. =)

Читайте також:

Не забувайте також, після того, як вставите адресу відео в рядок, поміняти дозвіл відео в списку, який з’явиться правіше пункту “Категорія“.

Наостанок, поки скачується відео, раджу почитати мою статтю про те, як завантажити плейлист з Youtube, перейшовши за цим посиланням.

Ну а на сьогодні все. Сьогодні я розповів Вам, як завантажувати відео з Youtube на комп’ютер і показав, яка програма для скачування відео з Youtube найкраще підходить для цієї мети. Приєднуйтесь до групи ВКонтакте, а також поділіться цією статтею, натиснувши на одну з кнопок нижче.

Всім до зустрічі!

Ссылка на основную публикацию