Як завантажити плагін в яндекс браузері: покрокова інструкція

Нерідко мені доводиться стикатися з банальним нерозумінням у людей. Я вже давно звик до того, що деякі речі називаються людьми не так, як було задумано спочатку. Куди як частіше зустрічаються якісь свої назви. І в такі моменти зрозуміти, що ж від тебе хоче чоловік проблематично, а значить, рішення навіть найпростішої проблеми займає набагато більше часу.

Плагін або доповнення: в чому різниця?

Дуже часто люди скаржаться на плагін adobe flash player і просять встановити плагін для блокування реклами. Звичайно, здатність розуміти бажання людей вельми важлива, але часом невірні назви дратують.

Справа в тому, що adobe flash player це дійсно плагін – необхідний компонент для роботи певних функцій, а ось блокіратор реклами, це вже доповнення. Звичайно, по суті можна поставити між цими речами знак рівності. Тільки ось є пара деталей, які заважають цьому. І якраз ці деталі і є відповіддю на питання: «як завантажити плагін в яндекс браузері?»

  • Якщо ввести в адресному рядку браузера browser: // plugins, то перед нами вибудовується як раз таки список плагінів. Їх можна підключити або відключити.
  • А ось якщо прописати browser: // tune, то перед нами вибудовується список доповнень, які як раз і є корисними штучками. Наприклад, саме доповнення відключають рекламу.

Як встановити плагін?

Тут я зупинюся на прикладі Adobe Flash Player. Єдиного списку необхідних плагінів немає. По суті, вони вже встановлені в браузер, а названий мною є єдиним винятком і вимагає ручного регулювання.

ВАЖЛИВО! Насправді базовий Flash Player вже встановлений в браузер. Але тут є одна важлива деталь. Встановлений він в стані, що відповідає останній збірці браузера, а не останньою версією плагіна. Установку слід провести хоча-б заради поновлення цього компонента.

І встановлювати його слід з офіційного сайту. А ще важливо уважно стежити за зайвими галочками, щоб не встановити купу непотрібних програм. Раніше, я вже про це розповідав.

Власне, все що знаходяться в розділі плагіни елементи можуть бути вимкнені і повторно включені в будь-який момент. Складність полягає лише в тому, що не завжди до них легко дістатися і до, жаль, цю адресу слід запам’ятати.

установка доповнень

А ось тут все простіше. Немає необхідності бігати по посиланнях і вишукувати окремі сторінки. Всі «важливі» доповнення вже встановлені в браузер і можуть заощадити користувачеві купу часу на пошуки. При цьому є ще й пряме посилання на перелік цих самих додатків.

Якщо відкрити лист доповнень, то в ньому (в самому низу) можна знайти кнопку, яка веде безпосередньо до магазину розширень. Власне, розглянемо всю процедуру докладніше:

  1. Відкриваємо список доповнень. Наводимо курсор миші на значок налаштувань, натискаємо лівою кнопкою і вибираємо в випадаючому списку «Додатки».
  2. Прокрутити весь список до кінця і натискаємо на кнопку.
  3. Після натискання на кнопку ми побачимо список наявних розширень.
  4. На кнопці Пошук по розширень можемо використовувати пошук, якщо ми точно знаємо, що саме нам потрібно.
  5. Вибравши потрібний розширення натискаємо на ньому, після чого потрапляємо на вікно налаштувань даного розширення. У ньому нам потрібно вибрати пункт «Додати в яндекс.браузер», після чого дочекатися завершення процесу установки.
  6. Але установка доповнення ще не завершена. Тепер повертаємося у вікно розширень, після чого пересуваємо повзунок на становище «включити».
  7. Процедура установки завершена, тепер дане розширення функціонує і виконує свої завдання.

РАДА! Я звернув увагу, що в адресному рядку браузера вказує на установку додатків для Opera. Якщо ввести в адресний рядок https://chrome.google.com/webstore/category/apps, то ми потрапимо в магазин додатків для Google Chrome. Деякі доповнення для Opera в яндекс.браузер працюють некоректно, а ось додатки для Хром цим не страждають.

Як я помітив, вміння правильно сформулювати своє бажання дозволяє і самостійно вирішувати проблеми. Звичайно, часто розробники роблять все так, щоб користувачеві було не дуже зручно, і він користувався тільки базовим комплектом. Але ніщо так не виділяє слов’ян, як вміння боротися з труднощами. За допомогою маленьких доповнень і великих полігонів можна вичавити максимум з будь-якого браузера і Яндекс не виняток.

Ссылка на основную публикацию