Як зберегти фото з instagram

Іноді виникає бажання зберегти фотографію одного з instagram, щоб помилуватися нею пізніше. Однак instagram захищає фото своїх користувачів, і зберегти їх не можна, скориставшись стандартними способами. Я не бачу нічого поганого в збереженні фото в мирних цілях, тому поділюся з вами способами:

  • Якщо ви хочете стати популярним в інстаграм, то вам знадобитися знати всі ці фішки, а також вам допоможе накрутка передплатників в інстаграме. Чи знаєте ви, що існують спеціальні програми для обробки фото в інстраграм?
  1. Як автоматично зберігати свої фото при завантаженні в instagram Хоча ви завжди маєте доступ до власних фото через додаток instagram, іноді виникає необхідність в збереженні фотографій на своєму девайсі, наприклад, якщо ви хочете поділитися фотографіями в інших соціальних мережах. На щастя в інстаграме передбачена настройка автоматичного збереження фото з максимальною роздільною здатністю, в якому знімає камера вашого мобільного. На сторінці вашого профілю instagram увійдіть в параметри (іконка в правому верхньому куті) і виберіть настройку “Зберегти початкове фото”:
  2. Як зберегти фото за допомогою Instaport Instaport допоможе вам завантажити відразу безліч фото і instagram, не докладаючи великих зусиль. Як це зробити: – Перейдіть на сайт Instaport.me  – авторизуйтесь, використовуючи логін і пароль instagram – у другій колонці ви побачите налаштування для скачування фото all my photos – всі мої фото the last 10 photos I took – останні N (поставляємо число) фото, додані мною, All I Took between – всі мої фото, додані в певний проміжок часу, якщо ви натиснете на how more options (показати більше опцій), то відкриються додаткові можливості Photo from other people which I Liked – сподобалися мені фото інших користувачів, Photo #tagged with – фото з тегом … include video a well – включити відео Натискаємо кнопку “New export”, коли все готово – у третій колонці з’являться зелені кнопки з пропозицією завантажити і пожертвувати сайту н екоторие суму, але ви можете скачати безкоштовно. Для цього натисніть на лінк “download only”.
  3. Як завантажити фото за допомогою безкоштовного Instagrabbr Instaport більше підходить для пакетного завантаження фотографій, в той час як Instagrabbr допоможе вам зберегти лише обрані фото з instagram. Як користуватися instgrabbr? – Перейдіть на – Введіть в пошук сервера нікнейм користувача інстаграм, чиї фото хочете зберегти: – Через деякий завантажаться на сервіс фото користувача. Тепер ви можете зберегти їх на свій комп’ютер як зазвичай (клік правою кнопкою миші -> зберегти зображення).
  4. Зберегти фотографії з інстаграм в Google Chrome. Цей спосіб підійде тим, хто переглядає фото інстаграм на комп’ютері. Трохи складніше це робиться в будь-якому браузері, тільки трохи складніше. Споб ґрунтується на перегляді коду html в браузеое. Етапи: – Правою кнопкою мишки клікаємо по обраному зображенню і вибираємо пункт “Перегляд коду елемента”: – Відразу після цього відкриється вікно з кодом потрібного елемента. Трохи вище виділеного коду ми знайде те, що нам потрібно. Цей код фото має загальний вигляд: <img alt = “бла-бла-бла” src = “посилання на фото”> Нас цікавить саме посилання на фото, яка йде після src: (натисніть для збільшення) Якщо ви наведете курсор на посилання, то побачите спливаючу мініатюру фото. Якщо це сталося, то ви правильно знайшли посилання (це вірно тільки для google crome): – Тепер наведіть мишку на посилання на зображення і клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт “Open link new tab”, що означає “відкрити посилання в новому вікні”. Уже в новому вікні ви відкриєте зображення, звідки вам легко буде зберегти на свій комп’ютер.
  5. Як зберегти фото за допомогою створення скріншота. За допомогою цього способу можна зберігати фото як на комп’ютері, так і на мобільному телефоні, так і на планшеті і на ноутбуці. Можна робити скріншоти (фото екрану монітора) з використанням спеціальних програм і додатків, так і без них. – Як зробити скріншот на комп’ютері Відкрийте потрібне фото і натисніть клавішу Print Screen. Потім відкрийте програму Paint і натисніть клавіші CTRL + V (або виберіть команду “Вставити”). Тепер ви можете обрізати зображення і зберегти на комп’ютер. – на Android скріншоти роблять одночасним натисканням на клавіші “Home” і клавішу зменшення гучності, на інших моделях – одночасне натискання і утримування клавіші зменшення гучності і клавіші відключення живлення. Потім в додатках з обробки фотографій можна обрізати зображення.
Ссылка на основную публикацию