Як зберегти фото з Інстаграм на комп’ютер

Як зберегти фото з Інстаграм на комп’ютер – питання, який напевно зацікавить більшість користувачів цього стрімко розвивається веб-сервісу. Instagram сьогодні – це вже не просто перспективна соціальна мережа, але і відмінний інструмент для просування свого бренду.

Для звичайного ж користувача це ще й чудова можливість знайти цікаве фото практично на будь-яку тематику.

Правда, скачати знайдену фотографію на комп’ютер, не так просто. У всякому разі стандартними засобами тут не обійтися. До речі, розробники Instagram усвідомлено не передбачили таку можливість як додатковий інструмент у боротьбі за інтелектуальну власність.

Однак зберегти фото з Інстаграм на комп’ютер все ж можна, досить знати одну невелику хитрість.

Зберігаємо фото з Instagram без програм і розширень

Відкрийте браузер і виберіть зображення, яке потрібно зберегти. Клікнувши правою клавішею по фото, викличте контекстне меню. У контекстному меню перейдіть до команди «Переглянути джерело сторінки». Або використовуйте комбінацію клавіш CTRL + U.

У новій вкладці відкриється html-код сторінки, яка містить посилання на потрібне зображення. Що-б не заплутатися в даному коді натисніть сполучення клавіш Ctrl + F. Дана комбінація відповідає за виклик рядки пошуку. Оскільки ми шукаємо зображення, вкажіть в рядку пошуку розширення – jpg.

Як правило, перший результат в пошуку (буде підсвічений помаранчевим кольором) – це і є посилання на фото, яке потрібно завантажити. Скопіюйте посилання цілком і відкрийте її в новій вкладці.

Збережіть фото на комп’ютер вже звичним способом (команда «Зберегти картинку як»).

Зберігаємо фото з Instagram за допомогою додаткових інструментів

Якщо спосіб описаний вище вам не підходить або видався надто важким, то можна скористатися спеціальними веб-сервісами. Як приклад, зверніть увагу на універсальне рішення від SaveFrom.net.

Перейдіть на офіційний сайт веб-сервісу. Тут в залежності від використовуваного браузера, вам буде запропоновано завантажити SaveFrom помічник і встановити додаткове розширення – Tampermonkey.

Коли всі налаштування зроблені, перейдіть на сторінку Instagram. Тепер при наведенні курсору на фото, в лівому верхньому кутку з’явиться значок завантаження. Він з’являється автоматично і від користувача потрібно тільки на нього клікнути, почнеться завантаження фото.

Також можна скористатися спеціальним розширенням. Наприклад, для браузера Chrome є розширення – Tools for Instagram. Встановіть його з Chrome Web Store, і відкрийте будь-яку сторінку Instagram.

Значок розширення стане активним. Натисніть на цю іконку, і протягом декількох секунд, вам буде запропоновано зберегти зображення. До речі, розширення підтримує і роботу з відео з Instagram.

Завантаження працює тільки на сторінках, що показують одне зображення або відео. І, наприклад, буде неактивним на сторінці профілю.

Є і найочевидніший спосіб – зробити скріншот. Однак, тут криється і найбільший недолік – страждає якість. Якщо для вас це не критично, можна сміливо використовувати.

Як бачите, зберегти фото з Інстаграм досить просто, достатньо знати невелику хитрість, або скористатися додатковими інструментами. А як ви пропонуєте зберегти фото?

Ссылка на основную публикацию