Як зберегти гру farming simulator 19

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як зберегти гру в fs 19, то ви можете подивитися докладну і покрокову інструкцію, в якій, я розповім вам як зберегти гру в farming simulator 19.

Проходячи кар’єру farming simulator 19, гра автоматично зберігається через кожні 15 хвилин, але бувають такі моменти, що вам потрібно кудись відійти або, ви хочете вимкнути гру, і якщо не зберегти останню сесію гри, то ви почнете з останньої точки збереження.
Отже, щоб самостійно зберегти гру в farming simulator 19, вам потрібно увійти в меню паузи гри, на клавіатурі натискається кнопка «Esc», після чого у вас відкриється ігрове меню, де вам потрібно натиснути на кнопку з малюнком «Монітор».
Далі у вас відкриється меню «Налаштування», в самому низу цього меню присутня кнопка, за допомогою якої, ви зможете зберегти гру.
Збереження ігор натискаємо на кнопку «Зберегти гру», як видно на скріншоті кнопка зберегти позначена клавішею «пробілу».
Якщо ви граєте в цю гру на іншому пристрої, то в даному меню у вас може відображатися інша кнопка.
Після того як ви на своєму пристрої натиснете на кнопку збереження, в моєму випадку ця клавіша пробіл, гра буде збережена.
Також в грі є функція, яка може зберігати гру автоматично з певним інтервалом часу.
Щоб встановити автоматичний запис гри, вам потрібно натиснути на кнопку з малюнком «Трактора».

Після того як ви перейшли в меню з малюнком трактора, ви зможете виставити інтервал збереження гри.
У пункті «Інтервал між автосохранения …» можна виставити значення в п’ять хвилин, 10 хвилин, і взагалі відключити автоматичне збереження гри.

І останні, що я хоті вам розповісти, це в будь розділах меню, ви зможете зберегтися.
Перше, меню з малюнком трактора.
Друге, меню з малюнком монітора.
І третє меню, найостанніше меню з малюнком зошити.

Якщо відкрити одну з меню, то в самому нижньому меню екрану, ви побачите кнопку, за допомогою якої, ви зможете зберегти свою кар’єру, в грі fs 19.

Тепер ви знаєте, як зберігатися в грі farming simulator 2019, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию