Як зберегти контакти на xiaomi redmi

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас виникло питання на тему, про те, як експортувати контакти з телефону xiaomi redmi, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій я розповім вам як зберегти контакти на xiaomi redmi.

Часто бували випадку, коли телефон починає подвисать і гальмувати, що дуже сильно дратує. Щоб привести свій телефон в порядок нам знадобиться скинути телефон на заводські настройки.
Але тут варто враховувати, що при скиданні телефону до заводських налаштувань всі контакти з вашого телефону будуть стерті, тому потрібно обов’язково зберегти всі свої контакти з телефону Сяомей Редмен.
Ну і просто так бажано зберегти контакти зі свого телефону, у разі чого ви можете відновити дані контакти або імпортувати дані контакти на інший телефон.
Отже, давайте приступимо до інструкції, на робочому столі вашого пристрою, натискаємо на значок з малюнком телефонної трубки.

В наступному кроці, у вас відкриється журнал дзвінків, він нам не потрібен, тому вибираємо пункт «Контакти».
Після всіх виконаних дій у вас відкриється сторінка з усіма вашими контактами, де вам потрібно натиснути на кнопку з малюнком трьох точок, які розташовані в самому верху вашого екрану мобільного пристрою.
Коли, ви натиснете на кнопку з «трьома крапками», у вас відкриється контекстне меню, де вам потрібно буде натиснути на рядок «Імпорт і експорт».

В наступному кроці у вас відкриється сторінка, де ви і зможете експортувати всі свої номери на карту пам’яті.
Отже, щоб зберегти всі свої контакти, вам потрібно натиснути на пункт «Експорт в пам’ять».

Як тільки ви натиснете на кнопку «Експорт в пам’ять», внизу вашого екрану з’явиться діалогове віконце, в якому ви побачите повідомлення, куди будуть збережені контакти xiaomi redmi.
Щоб продовжити і зберегти номери телефонів на xiaomi redmi натискаємо на кнопку «OK», після чого всі контакти будуть експортовані на ваш телефон.
Тепер давайте я розповім як подивитися, де збереглися експортовані контакти xiaomi redmi.
Отже, після експорту всіх контактів, нам потрібно потрапити на робочий стіл вашого пристрою і відкрити папку «Провідник».

Коли, ви відкриєте папку провідник, вам потрібно буде в самому верху провідника xiaomi redmi натиснути на кнопку з малюнком «Папки».
В наступному кроці, у вас відкриється розділ жорсткого диска вашого телефону, в цій папці можна подивитися фотографії, відео та багато іншого, це зараз нам непотрібно, тому повернемося до нашого питання.
Отже, відпускаємо дану сторінку майже в самий низ, де ви побачите збережені контакти з розширенням «.vcf», даний файл може виглядати наступним чином 00001.vcf, 00002.vcf, 00003.vcf, 00004.vcf і так далі в залежності від того скільки разів ви будите експортувати контакти на свій телефон.

Тепер ви знаєте, як відбувається експорт контактів на телефонах xiaomi redmi, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию