Як зберегти музику в ВК

Якщо ви знайшли в соціальній мережі ВКонтакте вподобану композицію і хочете скопіювати її собі на комп’ютер, то зробити це натисненням однієї кнопки не вийде. Така функція безпосередньо не передбачена сайтом. Ви можете закріпити улюблені пісні на своїй сторінці і слухати їх у зручний час.

Використання плагінів

Для того щоб безперешкодно зберігати музику з ВКонтакте, можна скачати і встановити в свій браузер спеціальний плагін. Найпопулярнішими з них вважаються:

  1. . Його можна завантажити на однойменному сайті. Після завантаження залишиться тільки встановити плагін. Якщо програма не запускається, перевірте, чи не блокує комп’ютер файли, викачані з невідомих джерел. Розширення автоматично встановиться в браузер. Після цього відкрийте сторінку «Музика» у ВКонтакте і знайдіть файл, який ви хочете завантажити. Біля нього з’явиться стрілка, натиснувши на яку запуститься процес завантаження файлу.
  1. . Принцип його роботи аналогічний попередньому. В першу чергу його необхідно встановити. Врахуйте, що плагіни для Chrome і Mozilla різні, тому встановлюйте версію для того браузера, яким частіше користуєтеся. Про те, що плагін встановився, буде говорити поява піктограми у вигляді трьох різнокольорових кіл на головній панелі браузера. Перейдіть на сайт ВКонтакте і клацніть мишкою на той трек, який хочете завантажити. Після цього натисніть на піктограму з кружками на головній панелі. Перед вами відкриється меню, в якому необхідно вибрати пункт «Завантаження». Залишиться тільки задати шлях збереження та, через пару секунд, файл з’явиться на вашому комп’ютері.
  1. . Для завантаження цього плагіна досить перейти на вказаний сайт і натиснути на кнопку «Встановити безкоштовно». Після цього з’явиться віконце, в якому потрібно буде підтвердити свої дії. Перед вами відразу ж відкриється список всіх пісень, які збережені на вашій сторінці у ВКонтакте. Виберіть потрібний трек і натисніть на піктограму, яка позначає скачування. Тепер ви можете зберігати будь-які сподобалися мелодії на своїй сторінці, і вони відразу ж відобразяться в плагіні.

Використання розширень не вимагає тривалої установки. Вже через хвилину, ви зможете приступити до завантаження будь-яких треків.

спеціалізовані програми

Якщо ви регулярно завантажуєте аудіофайли, то краще встановити для цих цілей спеціальну програму на свій комп’ютер. Всю збережену музику ви в будь-який момент зможете прослухати. Серед найпоширеніших виділяють:

  1. . Цей софт легко завантажити в інтернеті. Запустіть файл завантаження і дотримуйтесь інструкцій на екрані. Після того як програма встановиться, запустіть її. Зайдіть в ВК і виберіть пункт «Музика». Перед вами відкриється вікно авторизації. У ньому необхідно вести дані особистого профілю. У вікні програми ви побачите всі аудіозаписи, збережені на вашій сторінці. Виберіть потрібний файл і натисніть на піктограму, яка позначає скачування. Залишиться тільки задати шлях, куди ви хочете зберегти музику і, через кілька секунд, вона з’явиться на вашому комп’ютері.
  1. . За допомогою цієї програми можна скачувати музику з ВК і формувати з неї альбоми для подальшого прослуховування. Будь-трек можна буде знайти за лічені секунди. Недоліком цього софта стає те, що завантажувати різні треки з однаковою назвою не можна. Крім того, програма може збирати паролі від соціальної мережі. Завантажити її можна з офіційного сайту розробника. Під час установки дотримуйтесь вказівок, які з’являтимуться на вашому екрані. Після того як ви запустите програму, в ній необхідно авторизуватися за допомогою логіна і пароля від ВКонтакте. Для цього перейдіть у вкладку «Параметри» і введіть дані. Потім за допомогою пошуку ви можете знаходити будь-які пісні і завантажувати їх на свій комп’ютер.
  1. . Ця програма вловлює аудіо і відео-файли, які програються в браузері, і записує їх на комп’ютер. З її допомогою зберігають музику не тільки з ВК, але і будь-якого іншого ресурсу. Скачайте програму на свій комп’ютер і встановіть її. Зверніть увагу, що в процесі установки вам запропонують вибрати папку, куди згодом будуть зберігатися всі завантажені файли. Запустіть програму. Відкрийте ВКонтакте і почніть відтворювати аудіо. Композиція відразу ж відобразиться у вікні Media Saver. Після цього на неї необхідно буде клікнути два рази і поставити шлях збереження.

Вибравши відповідний для себе спосіб, ви зможете безперешкодно з
авантажувати будь-які пісні з соціальної мережі ВКонтакте.

Ссылка на основную публикацию