Як зберегти пароль в ВК

Більшість користувачів ВК намагаються придумати якомога більше складний пароль, щоб убезпечити особисту сторінку від злому. Якщо ви постійно відчуваєте труднощі з запам’ятовуванням і кожен вхід в акаунт супроводжується болісними спогадами – ця стаття для вас.

Допомога браузера

Спочатку кожен браузер автоматично розрахований на збереження паролів. Це зроблено для зручності користувачів. Деякі з них заводять відразу кілька профілів в одній і тій же соціальній мережі, а запам’ятовувати всі паролі – справа не з легких. Таким чином, браузер спрощує життя тих, хто ним користується.

Так що, якщо не відключена функція автозбереження, браузер самостійно запропонує запам’ятати значення для авторизації.

Розглянемо процес збереження пароля на прикладі Google Chrome (). По суті, інші браузери працюють за тією ж схемою. Як тільки здійснений вхід на особисту сторінку, Chrome запропонує зберегти пароль. Повідомлення автоматично спливе в адресному рядку. Якщо ви випадково закриєте вікно, відкрийте його заново, натиснувши на символ ключика там же.

Але що ж робити, якщо це повідомлення не з’являється. В цьому випадку, швидше за все, заборонено збереження паролів в самому браузері. Тут доведеться зайти настройки і виправити цю опцію. Відкрийте інструменти хрому, перегорніть сторінку вниз до параметра «Паролі та форми».

Поставте галочки в заданих місцях і спробуйте зробити вхід в ВК ще раз. Після цих дій все вийде. В інших браузерах працює приблизно така ж схема. Для Firefox () шлях буде таким: Інструменти – Налаштування – Захист – Виключити. В Опері () знайдіть Налаштування – Форми – Управління паролями. Ну а в IE () зайдіть в Сервіс – Властивості оглядача – Загальна. Там видаліть історію і дайте браузеру дозвіл на збереження логінів і паролів.

Деякі не довіряють цим способом, тому вважають за краще спеціальні програми. Якщо ви ставитеся до такого типу людей, наступна інформація в статті буде саме для вас.

програма LastPass

Збереження особистих даних в браузері – завжди ризикований захід. Розробляються шпигунські програми, які можуть отримати ваші секретні дані. Та й доступ до комп’ютера, швидше за все, мають інші люди. Тут стане в нагоді спеціальна програма для збереження паролів ВК. Тоді при кожному вході на сторінку ви будете отримувати особисті дані для доступу на певний аккаунт. Цей софт скачується з інтернету і запускається на конкретному ПК.

Широко відома для таких цілей програму LastPass (). Завантажити її можна безкоштовно, зайшовши на офіційний сайт. Вона дозволяє провести синхронізацію інформації для всіх гаджетів користувача. Розробники пропонують двухфакторную аутентифікацію і генератор паролів.

Крім цього, є й інші додатки, які допомагають зберігати інформацію для входу у ВКонтакте. Більшість з них безкоштовні, але будьте обережніше з введенням паролів на сторонніх ресурсах. Переконайтеся, що це перевірені сайти і програми.

Ссылка на основную публикацию