Як збільшити продуктивність комп’ютера?

Знизився рівень продуктивності комп’ютера? Причиною тому може бути не тільки нестача оперативної пам’яті і дискового простору! В основному це пов’язано з дією шкідливого програмного забезпечення, збоями роботи захисту Windows XP / 7/8 / 8.1 / 10. Однак, спеціальне програмне забезпечення допоможе забезпечити найкращу швидкодію комп’ютера.

Представлені засоби допоможуть користувачеві самостійно, в напівавтоматичному режимі, збільшити швидкість роботи комп’ютера ноутбука. Кожна з пропонованих утиліт має широкий функціонал, а тому допоможе не тільки зменшить швидкість завантаження операційної системи, але і відчистити ПК від непотрібних файлів, відключити візуальні ефекти, провести дефрагментацію жорсткого диска / файлу підкачки, прибрати зайві програми з автозапуску і т.д.

Налаштування системи за допомогою AdvSystemCare

переваги пакета

Advanced SystemCare Free – краще рішення для базової очищення, забезпечення безпеки, виправлення і оптимізації системи свого комп’ютера. Безкоштовна версія допоможе домогтися високої продуктивності всього в кілька кліків. Використовуючи в роботі додаткові параметри AdvSC Free, можна відключити або деінсталювати непотрібні / невикористовувані програми, управляти вкладкою автозапуску, виконати дефрагментацію, чистку диска або системного реєстру і багато іншого. Після установки і запуску першого сканування засіб буде працювати у фоновому режимі. 

запуск сканування

Після установки на робочому столі відкриється головне меню, в якому необхідно вибрати необхідні параметри і натиснувши на кнопку «Пуск» запустити першу перевірку. У той час, поки програма сканує ваш комп’ютер, можна налаштувати додаткову функцію, а саме: пропонується активувати «Авто-ремонт» знайдених помилок. Також є можливість по закінченню процесу задати «авто-завершення» роботи ПК / ноутбука / нетбука, зробити перезавантаження, занурити в режим «Сон» або «Гибернация». 

Усунення виявлених помилок

Після завершення сканування додаток надати повний перелік виявлених проблем по заданих параметрах перевірки. Більш «просунуті» користувачі також можуть ознайомитися з детальним звітом, натиснувши будь-який елемент зліва. Для швидкого вирішення всіх проблем, які заважають збільшити швидкодію операційної системи Windows 7/8 / 8.1 / 10 і прискорити час її запуску, досить натиснути на кнопку «Виправити». Якщо на ваш розсуд будь-якої елемент необхідно пропустити – просто зніміть з нього галочку. 

Дефрагментація реєстру – необхідна процедура

Завдяки даній функції можна проаналізувати стан реєстру і поліпшити загальну продуктивність комп’ютера шляхом ремонту структурних помилок, відновлення невикористаного простору віртуальної пам’яті і т.д. Для запуску необхідно перейти у вкладку «Інструменти» і вибрати відповідну функцію. У вікні, натискаємо на кнопку «Далі».

Аналіз дисків і файлових систем за допомогою «Доктора дисків»

Для підвищення продуктивності свого комп’ютера / ноутбука пропонується скористатися додатковим інструментом – «Доктор дисків». Всі виявлені в ході аналізу помилки дисків і їх файлових систем будуть автоматично виправлені, без втрати даних. Для запуску роботи необхідно зайти у вкладку «Інструменти» і вибрати відповідну функцію «Доктор дисків». У вікні, виберіть диск для проведення аналізу і натисніть «Далі». По завершенню натискаємо на клавішу «Фініш». По закінченню роботи з ASC бажано перезавантажити комп’ютер. 

PRO-версія

Платна версія Систем Кейр має більш широкий функціонал і допоможе максимально збільшити продуктивність комп’ютера. З PRO-версією ви досягнете кращого захисту системи, більш глибокої оптимізації і чищення реєстру Windows, а головне – значно підвищите швидкість інтернет з’єднання і знизите завантаженість з системних ресурсів.

Drv Booster – швидке оновлення драйверів

Навіщо потрібна програма?

У процесі збільшення продуктивності Windows 7, 10 ніяк не обійтися без регулярного проведення оновлення всіх драйверів і компонентів системи. Утиліта автоматично виявляє нові модифікації встановлених драйверів в мережі, а також робить заміну несправних. Установка займе не більше пари хвилин і програма не займає багато чого місця на системному диску. Відразу після установки на екрані відкриється панель управління, в якій необхідно запустити сканування системи. Натискаємо на кнопку «Пуск». 

оновлення

По закінченню процесу користувачеві Windows буде запропоновано оновлення всіх драйверів до найновішої модифікації. Для початку ознайомтеся з переліком і зніміть позначку з тих драйверів, які необхідно проігнорувати. Далі можна оновити кожен драйвер окремо, або ж натиснути на клавішу «Оновити все». Перед тим, як запустити оновлення, рекомендується відключити антивірус і вийти з усіх додатків. 

Резервне копіювання

За допомогою Driver Booster PRO користувач отримує можливо робити моментальне резервне копіювання всіх драйверів і при необхідності відновити їх до попередньої версії. Таким чином, якщо встановлене оновлення драйвера з яких-небудь причин заважає нормально працювати системі – його завжди можна «відкотити» до попередньої модифікації, а при подальших запусках оновлень поставити в «Ігнорування». 

додаткові інструменти

У вкладці «Інструменти» розташовані системні утиліти, за допомогою яких можна легко і швидко усунути такі проблеми як: неправильне дозвіл екрана, відсутність звуку, підключення до мережі, помилки настройки системи, а також видалити файловий сміття відключених пристроїв.

Іобіт Uninstaller – професійний підхід до деінсталяціі

Переваги застосування Uninstaller

Щоб прискорити роботу системи необхідно почистити пам’ять комп’ютера і звільнити місце від непотрібних служб, програм і плагінів. Uninstaller – краще рішення даного питання! Її простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволить легко і якісно видалити непотрібні програми. Відразу після швидкого встановлення відкриється головне меню, де буде представлений весь перелік встановлених прог із зазначенням повної розміру файлу і датою установки. 

чистка системи

Видалити програми можна декількома способами: відзначити галочкою всі, крім потрібних додатків, після чого натиснути на кнопку «Видалити», або ж використовувати більш повільний варіант – одиночну дєїнсталяция. В такому випадку, можна скористатися кнопкою «Кошик» або клацнути правою кнопкою миші по проге і в контекстному меню вибрати «Видалити». Для зручності чищення в меню зліва можна використовувати фільтр і розділити додатки на кілька груп: великі за обсягом, недавно встановлені, рідко використовуються.

захист браузера

За допомогою Бустер можна також і захистити свій браузер, шляхом видалення непотрібних плагінів і панелей інструментів. Для цього необхідно перейти у вкладку «Панелі інструментів і плагіни» і подібним чином почистити браузери. Всі перераховані процеси допоможуть прискорити комп’ютер і почистять його від зайвого сміття, який в свою чергу знижує швидкодію. 

Прискорювач Комп’ютера – швидкий приріст продуктивності

Головні переваги рішення

Прискорювач комп’ютера – спеціальна програма для швидкої і безпечної чистки системи від сміттєвих файлів, оптимізації реєстру і підняття швидкодії ПК. Вона повністю автоматизована, тому все, що потрібно від користувача, це тільки натиснути на дві кнопки: «Запуск сканування» і «Виправити всі помилки». Очищення Windows 7/8 / 8.1 / 10 за допомогою даної утиліти, дозволить збільшити продуктивність машини відразу на 70%!

Виправлення помилок

Після запуску сканування додаток в лічені хвилини виявить всі типи помилок, які засмічують реєстр і уповільнюють роботу системи. Далі буде запропоновано «Виправити всі помилки» в один клік або для ознайомлення з детальним звітом можна перейти в кожне меню окремо. Перед запуском рекомендується повністю завершити роботу у всіх додатках, браузерах і програмах. Після виправлення бажано перезапустити систему. 

управління автозапуском

У вкладці «Автозавантаження» користувач легко може відключити автозапуск непотрібного ПО. Більше не потрібно лазити по меню «Пуск» і диспетчеру завдань – утиліта надає дуже швидкий доступ. Просто відзначте галочкою всі неважливі програми та натисніть на кнопку «Відключити». Почистивши автозапуск, ви при першому ж включенні комп’ютера помітите, наскільки він швидше почав працювати.

додаткові інструменти

Розробники передбачили ряд функцій, за допомогою яких можна: виявити і видалити файли-дублікати, деінсталювати програми, вести моніторинг роботи ПК, отримати розгорнутий звіт по системним параметрам. Використовуючи додаток «Пошук великих файлів» можна швидко виявити всі «важкі» програми / доки. У платній версії «Прискорювач комп’ютера» розробники пропонують скористатися планувальником автоматичної оптимізації і чищення Windows. З таким доповненням можна забути про повільну роботу комп’ютера!

Якщо в процесі роботи машина починає пригальмовувати, довго завантажується система, періодично зависає робота браузера, повільно завантажується фільм, при онлайн-перегляді – встановіть по черзі даний комплекс програм і ваш комп’ютер / ноутбук знову запрацює як після покупки. З їх допомогою можна не тільки оптимізувати систему, почистити реєстр, від сміттєвих файлів, але і оновити драйвера, видалити непотрібні плагіни і панелі інструментів з браузера, якісно деінсталювати програми … Одним словом, прибрати всі фактори, які сприяють зниженню продуктивності персонального комп’ютера.

Якщо ж ні одні з запропонованих варіантів не підійшов, залишається тільки поворожити над конфігурацією системи за допомогою зміни файлу підкачки і деактивації візуальних ефектів. Також рекомендується відключити брандмауер Windows і перевірити ПК на наявність вірусів, залишити достатню кількість вільного місця на системному диску. Останнє засіб – збільшення кількості ОЗУ (обсягу пам’яті), заміна або розгін процесора (підняття напруги для збільшення тактової частоти), відеокарти, установка SSD жорсткого диска (або хоча б класичного HDD з частотою обертання шпинделя 7200 rpm) або складання повністю нового ПК на базі сучасної материнської плати, центрального процесора, оперативної пам’яті і графічного адаптера під вимоги ОС Windows 10. Однак, в большистве випадків, достатньо звичайної чистки описаними способами.

Також не забувайте що пил усередині системного блоку може уповільнити роботу комп’ютера. Через забруднення виникає перегрів, система охолодження не справляється а комплектуючі працюють на межі можливостей. Так що найпростіший апаратний спосіб отримати збільшення продуктивності комп’ютера – вчасно чистити і обслуговувати його. Це особливо актуально для геймерів, адже в більшості випадків любителям ігор роками не приходить в голову почистити пил і замінити термопасту, а потім користувачі нарікають на маленкий ресурс відеокарт, блоків живлення, материнських плат і навіть ЦП, адже сучасні багатоядерні процесори і плашки по кілька гігабайти оперативної пам’яті виділяють багато тепла. Без хорошого охолодження не вийде ні продовжити їх роботу, ні банально вичавити максимум з комп’ютера для ігор, що вимагають великої обчислювальної потужності.

Ще можемо порекомендувати геймерам програми Razer Game Booster і ССleaner.

Ссылка на основную публикацию