Як збільшити шрифт на комп’ютері Windows 10: інструкція

Кажуть, що довга робота за комп’ютером псує зір. Може бути це і так, але ось з віком воно точно погіршується. А тим часом монітори збільшуються і дозвіл робить значки та тексти все менше і менше. Тому знання, як збільшити шрифт на комп’ютері Windows 10, стає актуальним для багатьох користувачів. Розповімо про це.

Як налаштувати шрифт на комп’ютері Windows 10

Ви можете налаштувати окремий елемент або все відразу. Скористаємося можливостями управління системою. Наведіть покажчик миші на вільне від додатків і вікон місце робочої області екрану комп’ютера. Натисніть праву кнопку. Виберіть «Параметри екрану». Ви відразу потрапите в розділ управління вашим екраном. Зверху повзунок дозволить змінити розміри всіх елементів. Пересуваючи його вправо, ви збільшуєте масштаб.

Перейдіть внизу по посиланню «Додаткові параметри» і побачите посилання, яка дасть ще більше можливостей щодо збільшення шрифту Windows 10, а також інших елементів. Клацання по посиланню відкриє панель управління і розділ «Екран» в ній.

Налаштування шрифту в Windows 10 регулюється в другій області. Тут ви зможете вибрати ті елементи, які бачите найгірше – їх і слід збільшити. І поруч вкажіть розмір шрифту. Таким чином, можна індивідуально збільшити меню, текст у вікнах, підписи тощо. Якщо вам цього недостатньо, змініть розмір відображення тексту, вікон і ярликів. Для цього натисніть на лінк «Встановити настроюється рівень масштабування». У вікні, вибирайте масштаб, виходячи зі звичайного розміру 100%. Таким способом можна не тільки збільшувати всі елементи, але і зменшувати їх.

Найпростіший спосіб збільшити вміст вікна програми або робочого столу – затиснути клавішу CTRL на клавіатурі і крутити коліщатко. Це призведе до зміни масштабу. Правда, програма повинна підтримувати такий функціонал. Це точно працює у всіх додатках Microsoft Office, в браузерах і в області перегляду вмісту папці в Провіднику.

Браузери навіть відображають масштаб.

Як збільшити шрифт на ноутбуці Windows 10

Особливо це актуально, якщо у вас маленький нетбук. На ньому все значки зменшуються багаторазово, так як їх необхідно вмістити на екрані. Проте, якщо у вас встановлена ​​десятка, то принцип буде той же самий, як і на комп’ютері. Скористайтеся панеллю керування або параметрами екрану і встановіть комфортне відображення всіх елементів.

Відмінного Вам дня!

Ссылка на основную публикацию