Як збільшити звук на ноутбуці з Windows 7

Для більшості користувачів домашній і переносний комп’ютер (ноутбук або планшет) – є звичайний побутовий комбайн для ігор, прослуховування музики, перегляду фільмів і інших подібних розваг. Жодне з них немислимо без звукового супроводу. Звук – невід’ємна компонента будь-якого мультимедіа ще з часів біперной або трекерної музики і найпростіших, що підключаються до комп’ютера плат, – на зразок covox-а.

Нинішні звукові технології не порівняти з цими примарами минулого, але призначення звуків в комп’ютері, так і не змінилося. Тому, коли ми перестаємо їх чути там, де зазвичай звикли – ми відчуваємо неабиякий дискомфорт і шукаємо способи того, як збільшити звук на ноутбуці під керуванням Windows 7.

Занадто гучний звук в Windows, як і занадто тихий – заважає нормально насолодитися ігровим процесом, послухати будь-якого виконавця йди розбирати сюжет фільму. Уміння його регулювати на ноутбуці є обов’язковим навиком для будь-якого користувача комп’ютера. Далі ми розглянемо різні способи регуляції звуку і подивимося, якими способами можна посилити звучання до потрібного рівня.

Налаштування на «залізі»

Клавіатура на корпусі будь-якого сучасного ноутбука має клавіші або регулятори для управління силою звуку. Вони дозволяють збільшити або зменшити рівень гучності колонок чисто механічним ручним способом. В даному випадку мова йде про роботу зі звуковою підсистемою, в обхід призначеного для користувача софта встановленого на комп’ютері з безпосереднім зверненням до драйверу пристрою.

Те ж саме відбувається, якщо ми користуємося невбудованої в ноутбук колонками, а зовнішніми – на них також є ручки настройки, що дозволяють збільшити силу звукового потоку.

Якщо кнопки або рукоятки управління не можуть бути виявлені простим візуальним оглядом або «методом тику», то спитайте в інструкції до своєї моделі ноутбука: де конкретно вони знаходяться і як ними користуватися.

Потрібно мати на увазі, що нормальне відтворення і регуляція стають можливими лише тоді, коли звукова підсистема справна і в Windows інстальовані відповідні драйвера звукових пристроїв.

Якщо відтворення в Windows відсутня, то в першу чергу перевірте драйвера пристроїв. Збільшити або зменшити звук в Widows зазначеним способом – не єдина можливість. Для тієї ж мети в Windows є програмні регулятори.

програмна настройка

Для регулювання звуку на ноутбуці за допомогою самої Windows рекомендується зробити в такий спосіб:

  • Запустити на відтворення будь-якої звуковий файл з достатньою для здійснення регулювання тривалістю.
  • Клацнути лівою кнопкою мишки по значку динаміка в «треї» (він зазвичай розташований біля «годин»).
  • Відкрити регулятор, який представляє собою вертикальну смужку з бігунком.
  • Пограти з положенням бігунка до досягнення необхідної гучності. Щоб збільшити звук – слід потягнути бігунок вгору, а щоб зменшити – вниз.

Розглянуті маніпуляції – це основна процедура в Windows, що дозволяє зробити тихе гучним. Збільшити гучність на ноутбуці в Windows можна і іншими способами. Наприклад, з програм, на зразок плеєрів – там теж є власні регулятори. Драйвера деяких відеокарт мають додаткове програмне забезпечення, здатне не тільки регулювати гучність пристроїв, але і налаштовувати інші їх параметри.

Ссылка на основную публикацию