Як зламати сторінку Вконтакті: популярні способи

Зламати сторінку ВК може знадобитися для відновлення доступу до свого профілю або для з’ясування особистих даних людини, в тому числі листування або фото. Варто відзначити, що адміністрація сервісу з кожним роком посилює захист від злому, але все ж залишаються способи, за допомогою яких можна швидко дізнатися цікаву для вас інформацію.

В якості логіна в ВК використовується номер мобільного телефону або електронною поштою. Якщо ви володієте цими даними, то можна спробувати просто вгадати пароль. Якщо дізнатися його методом перебору не вийшло, то спробуйте наступні варіанти:

  • використання спеціалізованих програм;
  • відновлення доступу тільки за логіном або паролю;
  • злом сторінки ВК з телефону.

Спеціальні програми та програми

Існує список сервісів, які пропонують послугу з відновлення доступу до своїй сторінці. Але жодна з них не гарантує стовідсотковий результат. Працюють такі додатки за методом брутфорса, тобто з наявної бази підбираються по черзі паролі до аккаунту. Список найпоширеніших безкоштовних програм для скачування на комп’ютер:

  • Vkeditor
  • VKlom;
  • VKbreaker;
  • Vzlomovod.

Перш ніж встановлювати будь-яку, перевірте відгуки про них в інтернеті. Наприклад, сервіс Vkeditor не тільки попросить вас надіслати платне смс з кодом для продовження роботи, а й потребують введення логіна і пароля від вашої особистої сторінки в ВК.

Є ймовірність що ці дані потім допоможуть якомусь недоброзичливцю отримати доступ саме до вашого профілю.

Єдиний реальний програмний спосіб отримати дані від чужої сторінки ВК – це використовувати фішинг, який полягає в навмисному виманюванні особистої інформації.

Відновлення за наявним логіну або паролю

Якщо у вас є логін або пароль від аккаунта, то можна спробувати зламати ВК шляхом відновлення даних. Введіть номер телефону або e-mail в відповідне поле і натисніть на кнопку відновлення пароля. Система попросить ввести номер телефону, до якого прив’язаний профіль. Далі підтвердіть, що ви не робот.

Після проходження капчи потрібно буде відповісти на питання. Якщо ви добре володієте інформацією про людину, аккаунт якого намагаєтеся зламати, то це не складе труднощів.

Злом ВК з телефону

Найлегший спосіб отримати доступ до чужого особистого інформації, це дати одному зайти в свій аккаунт ВК з вашого телефону. При цьому потрібно встановити в налаштуваннях галочку «зберігати паролі». Після того як пристрій буде повернуто, інформація про дані авторизації залишиться.

Аналогічно комп’ютерного софту, деякі сайти пропонують програмне забезпечення для злому сторінок ВК для телефонів на Android або iPhone.

Перш ніж встановлювати будь-яке з них, зверніть увагу на пункти, в яких потрібно відключити антивірус під час роботи або установки. Ці додатки можуть нести шкідливу програму або вірус для вашого пристрою.

Що робити, якщо вас зламали

Якщо з вашого облікового запису розсилаються підозрілі повідомлення або друзі стверджують, що бачили вас онлайн в той час, коли ви точно не заходили в ВК, значить вашу сторінку зламали. Для початку просто спробуйте змінити пароль до свого профілю. Для цього необхідно пройти за посиланням і вказати номер телефону або e-mail, до яких прив’язана сторінка. Якщо ви не пам’ятаєте ці дані, то клікніть по посиланню «Натисніть сюди» і вкажіть посилання на свою сторінку із зазначенням id.

Якщо зробити це не виходить, то необхідно звернутися в службу технічної підтримки ВКонтакте для відновлення доступу. Для цього клікніть по кнопці «Допомога» під своїм аватаром і виберіть вкладку «Мою сторінку зламали».

Там є кнопка «Написати в підтримку».

Заповніть поля форми і натисніть «Відправити».

Ссылка на основную публикацию