Як зламати вай фай пароль сусідський? 100% способи злому wi-fi мереж!

Ця інструкція має на меті ознайомити власників бездротових мереж з ефективними методиками злому Вай-фай, щоб вони могли забезпечити захист і безпеку особистої домашньої мережі. Не рекомендується застосовувати описані надалі інструкції для користування чужим Wi-Fi, хоча вони і дозволяють це зробити «інкогніто».

Тобто, Справжній IP зломщика визначити рядовим користувачам вайфай-мереж не представляється можливим, а значить і особистість хакера залишається невідомою. Реальний Ай-пі «халявщика» може дізнатися лише людина, що має законодавчу владу, скориставшись якою він може отримати доступ до інформації від провайдера). Таким чином, використовувати чи ні нижчевикладене керівництво: «Як зламати WiFi?», – в корисливих цілях, лежить цілком і повністю на совісті самого користувача.

Основні методики злому Wi-Fi

Розробки в області захисту інформаційних мереж просуваються «семимильними кроками», але технології злому завжди знаходиться на пару кроків попереду них.
З огляду на повсюдне поширення бездротових мереж, сьогодні серед власників переносних ПК і мобільних гаджетів особливо актуальним є питання: «Як зламати чужий вай фай?». На щастя, методик для його вирішення безліч, тому кожна людина має можливість підібрати для себе найкращий.

Будуть потрібні незначні зусилля для оволодіння ними і потім з особи такого користувача вже не буде сходити єхидна посмішка, адже він завжди (де є вай-фай) може безкоштовно залишатися на зв’язку і качати з інтернету на халяву все, що йому заманеться.

Особливо зацікавлені в подібних навичках злому студенти. Адже на зекономлені гроші, доцільніше порадувати зростаючий організм парою молочних коктейлів, ніж віддавати стипендію за послуги провайдера.
Якщо є у людини комп’ютер з WiFi-модулем, то халявний вихід в мережу можна забезпечити, не витративши багато часу.

Найпростішим способом підключення є виявлення незахищеною мережі:

 1. Через «Панель управління» увійти у вкладку «Мережа та інтернет»;
 2. Перейти в «Центр мережних підключень»;
 3. Далі відкрити закладку «Підключення до мережі»;
 4. З’явиться список мереж, з яких випливає вибрати не захищений паролем і підключитися до нього.

При виникненні труднощів з виявленням незапароленной мережі, то рекомендується встановити програму «Free Zone». Вона виконає підключення сама. Крім того, що утиліта автоматично здатна швидко знаходити і підключатися до незахищених вай-фаям, в ній знаходиться чималенька база зі збереженими паролями до бездротових мереж, яку регулярно поповнюють користувачі програми. Таким чином, чим більше людей його використовують, тим більше ймовірності з’єднатися з однією з бездротовою мереж в радіусі знаходження зломщика.
Якщо такий простий метод виявився безсилий, то можна скористатися методом підбору.

Підбираємо пароль до wi-fi вручну

Часто власники роутерів ставлять прості для їх запам’ятовування коди доступу, наприклад, що складаються з семи-восьми однакових цифр або символів, або просто вводять «12345678» або «QWERTY», ось, наприклад, найпопулярніші паролі wifi в Україні та світі. Очевидно, що такі паролі можна легко підібрати навіть вручну, а спец.пріложенія справляються з ними в лічені хвилини.

Також багатьом користувачам полюбився метод – «Фішинг». Спосіб базується на маніпуляціях зломщика, що змушують господаря вайфай-мережі самому видати ім’я і пароль.
Хакерами широко використовується метод «Перехоплення», при якому надсилається запит на підключення до роутера зі смартфона або лептопа. Роутер з мобільним гаджетом зломщика обмінюється даними (процес «Хендшейк»), в яких міститься зашифрований пароль.

Для дешифрування отриманого коду застосовують спеціальні програми або сервіси.

Далі детально розглянемо тему, як зламати пароль вай фай, різними методами і призначеними для цих цілей утилітами.

Брутфорс-Програми для автоматичного підбору пароля

Brute force – це технологія підбору кодів доступу програмою в автоматичному режимі.

Досвідчені користувачі пишуть такі додатки самі. Вони прицільно зламують цільову мережу, поштовик, ресурс і т.п. Також багато хакерів застосовують уже готові утиліти. Наприклад, «Proxy Grabber» автоматично виводить інформацію про підключення до серверів.

Зломщик отримує файл з усіма даними, який потім застосовується в додатку брутфорс. Ще в додаток вбудовується бібліотека з комбінаціями імен і паролів (бібліотеки поширені на хакерських форумах і постійно доповнюються). Утиліта в автоматичному режимі змінює проксі, тому web-сервер не може ідентифікувати атаку, а значить і зломщика.

Brute force одноразово аналізує близько однієї або двох сотень потоків. Чим вище це число, тим швидше здійсниться злом вай фай. Однак кількість лімітується потужністю ПК. На малопотужних комп’ютерах доводиться запускати одночасно не більше 100 перевірок комбінацій, відповідно при таких значеннях процедура може затягнутися на тривалий час (іноді потрібно кілька діб).

Найпопулярніші додатки для Брута:

Розгадуємо пароль за допомогою PIN коду пристрою

Щоб розгадати пароль до вай-фай мережі захищеної WPA / WPA2, буде потрібно:

Основні операції рекомендується виконувати в середовищі Лінукс, хоча і за допомогою ОС Windows є виконати задумане, але в Лінуксі все виповнюється значно простіше. Необхідно провести форматування ЮСБ-флеш накопичувача і зберегти на ньому пакет «WiFi Slax».

Вайфай-слаксами запускається безпосередньо з зовнішнього носія, досить розгорнути вміст каталогу «boot» і клацнути по «Wifislax Boot Installer». Далі вказати параметр s і клацнути «Введення». Потім запустити ПК з створеної флешки і виконати наступні послідовні кроки:

 1. Вказати завантаження з ядром SMP і wifislax c KDE з коригуваннями;
 2. почекати;
 3. Після завершення завантаження, рекомендується поміняти МАС лептопа, виконавши в консолі «ifconfig wlan0 down»;
 4. Тепер відкрити програму «Macchanger»;
 5. Клацнути «Поміняти МАС»;
 6. Вийти з утиліти і в консолі виконати «ifconfig wlan0 up;
 7. Відкрити утиліту «minidwep-gtk»;
 8. Клацнути «Сканувати»;
 9. почекати;
 10. Якщо серед знайдених точок будуть з підтримкою технології WPS, то їх зламати простіше і швидше за все.
 11. Новачкам хакерам, рекомендується зламувати точки з активними WPS і тільки після набуття досвіду переходити до складних завдань. Виділивши точку клацнути «Reaver»;
 12. Клікнути «ok»;
 13. почекати;
 14. Утиліта покаже пароль;
 15. Якщо атака виявилася невдалою через блокування WPS, то в записаному на ЮСБ-носій пакеті присутні засоби для його обходу;
 16. Якщо точок з WPS не виявлено, то розгадати пароль дуже просто, коли до мережі вже підключений хоча б один ПК або мобільні гаджет. Дочекавшись, коли хто-небудь (жертва) під’єднатися до вай-фаю. Слід його вибрати і клацнути «Атака»;
 17. Вбудований в лептоп бездротовий модуль згенерує перешкоди і збій в електропостачанні «жертви» від вай-фаю;
 18. Звичайно, жертва передбачувано виконає спробу знову підключитися, а при цьому відбудеться «Хендшейк» девайса жертви з роутером з обміном даними, які легко перехоплюються. Захоплена інформація зберігається у вигляді файлів;
 19. Далі слід записати файли в пам’ять лептопа і перезапуститися;
 20. Запустити Віндовс в лептопі;
 21. У скопійованих файлах є зашифрований код доступу до вай-фаю. Щоб його побачити потрібно інсталювати утиліту «Elcomsoft Wireless Security Auditor»;
 22. Клацнути імпорт даних – TCPDUMP;
 23. Після цього одним пальцем клацнути по «Ctrl» і не відпускаючи її натиснути на кнопку з англійської буквою «I»;
 24. Вказати скопійовані файли;
 25. Клацнути «Запустити …»;
 26. почекати;
 27. Готово.

Примітка: WPS це вразливість технології шифрування. Сполучення здійснюється за допомогою PIN-коду. Наприклад, ПІН може містити вісім символів, тобто, перебравши вже близько ста мільйонів варіантів ПІН-коду, злом вайфай-мережі буде успішно виконано. Недолік технології в тому, що допускається поділити PIN на пару частин. В результаті потрібно здійснити аналіз частин максимум з чотирьох символів, а це на кілька порядків скорочує кількість варіантів (до 10 тисяч).

використовуємо фішинг

Багатьом користувачам полюбився метод – «Фішинг». Спосіб базується на маніпуляціях зломщика, що змушують господаря вайфай-мережі самому видати ім’я і пароль.

В основному «гачок» закидається через повідомлення е-мейл або соціальну мережу, але у випадку з вай-фаєм «жертва» почне підозрювати недобре. Тому хакер будує прийом по іншому, наприклад, організовує дублікат мережі з ідентичним найменуванням (ім’я вай-фаю жертви і створеної хакером збігаються). В результаті під час з’єднання невдалого користувача з фальшивим Wi-Fi, він вказує пароль. Господар липової мережі без праці зчитує вводиться код доступу і відключає її. Далі в звичайному режимі підключається до вай-фаю, адже пароль йому вже відомий.

Методика легка для реалізації, однак, хакери відрізняються ледачий і ще більш полегшили собі злом, розробивши спеціальний додаток «Wifiphisher».

Необхідно виконати наступні кроки:

 1. Поставити програму «Вайфайфішер» в ПК (вона вільно доступна в інтернеті);
 2. Здійснити відключення користувачів від вай-фаю;
 3. Почекати поки програма переведе роутер жертви в режим точки доступу і зробить дубль мережі з таким же ім’ям;
 4. Далі утиліта здійснити деякі додаткові автонастройки;
 5. Потім додаток виведе на ПК або девайс жертви липове вікно, яке попросить провести оновлення ПЗ;
 6. Жертва, щоб оновити ПО вкаже пароль;
 7. Так як господарем липового меню є хакер, пароль введений жертвою відобразиться на моніторі його ПК;
 8. Справу зроблено.

Додатки-сховища паролів WiFi мереж

Створено багато зручних програм, з великими базами логінів і паролів вайфай-мереж по всьому світу. Ці утиліти збирають вводяться користувачами коди доступу до Wi-Fi і постійно оновлюють їх.
Утиліти прості і оснащені інтуїтивно зрозумілими меню. Часто від користувача потрібно тільки активувати пошук Wi-Fi і вибрати доступну мережу.

Найбільш популярні такі програми:

К не дуже популярним, але не менш ефективним, відносяться програми «Wi-fi map» і «Swift WiFi». Вони наочно показують користувачеві точки вай-фай на карті і автоматично підключаються до найближчої точки.

Підключаємося до відкритої WiFi мережі з фільтрацією по mac-адресу

Деякі користувачі покладають великі надії на забезпечення безпеки своєї мережі фільтрацією по МАС-адресою, однак, на практиці, навіть початківець хакер, обходить такий захист швидше, ніж господар роутера входить в web-конфігуратор приладу з правами адміністратора.
На процедуру зміни МАС бездротового адаптера в Лінуксі йде лише кілька секунд, наприклад, командою «ifconfig wlan0 down». Також утиліта «Macchanger» дозволяє в автоматичному режимі привласнювати випадкові МАС, в результаті навіть технічно просунутий власник мережі буде збитий з пантелику. А якщо жертва використовує білий список, то визначити лояльний адреса допомагає додаток «Airodump-ng». Утиліта відображає дозволені МАС в графі «STATION».

Примітка: Також виявити валідний МАС можна Брутфорс, про який вже було сказано на початку цієї статті.

Підібрати МАС здатне і додаток mdk3 в режимі брутфорса. Головною перевагою утиліти є можливість виявлення МАС навіть при відсутності поєднаних з бездротовим маршрутизатором девайсів. Наприклад, можна застосувати команду: mdk3 wlan0 f -t 20: 25: 64: 16: 58: 8C -m 00:12:34.

Захищаємо свою WiFi мережу від злому

Чим більше сходинок захисту ви передбачте, тим довше і складніше буде процедура злому вашої мережі, а хакер-новачок може і зовсім відмовитися від затії. Тому рекомендується використовувати всі описані надалі рекомендації, не загубивши жодної.

Ставимо пароль для входу в web-конфігуратор маршрутизатора

 1. У веб-інтерфейсі роутера відкрити закладку «System Tools».
 2. Далі увійти в підрозділ «Password» і задати надійний код доступу. Обов’язково після закінчення клацнути «Зберегти».
 3. Встановити код доступу до вайфай-мережі.
 4. Увійти в закладку «Wireless» і потім перейти до підрозділу «Wireless Security». Встановити вид шифрування «WPA / WPA2» і проявивши фантазію задати складний пароль.
 5. Зберегти введені параметри і перезапустити маршрутизатор.
 6. Сховати найменування вай-фаю
 7. Знову відкрити закладку «Wireless». Прибрати позначку з графи «Enable SSID Broadcast».
 8. Клацнути «Зберегти».

Активувати фільтрацію МАС
Визначити МАС девайсів, яким буде дозволено з’єднуватися з вай-фаєм (наприклад, подивитися адреса смартфона можна в розділі налаштувань «Про телефоні»). Далі відкрити підрозділ «Wireless MAC Filtering» в закладці «Wireless».

 1. Клацнути «Enable» і активувати графу «Allow the stations specified by any enabled entries in the list to access».
 2. Далі клацнути «Add New …».
 3. Вказати МАС з дозволеним статусом.
 4. Клікнути «Зберегти».
 5. Вимкнути QSS (WPS).
 6. Відкрити закладку «WPS» (в деяких інтерфейсів моделей роутерів вона носить назву «QSS»). Клацнути «Disable WPS».
 7. Перезапустити маршрутизатор.

Як зламати Wi-Fi c телефону?

Найпростіший спосіб – це встановити з магазину додатків безкоштовний додаток «Kali Linux» на смартфон або планшет і запустити його.

Використання програми не викликає проблем, так як більшість процесів в ній автоматизовано. У разі неможливості інсталяції вищенаведеної утиліти, рекомендується в маркеті знайти і встановити «Linux Deploy», меню якого також не відрізняється труднощами.

Незважаючи на простоту інсталяції цих коштів, вони вдають із себе просунуті інструменти зломщика, з яким розбереться навіть хакер-новачок.
Просунуті користувачі часто для злому застосовують «WiFinspect». Вона дозволяє вивести детальну інформацію про режими функціонування виявлених мереж. Програма теж вільно поширюється, але для роботи деяких її функцій потрібно root.

При наявності Рут-повноважень можна використовувати і потужний інструмент «Wifi Analyzer». Він успішно справляється не тільки з вай-фай мережами на частоті 2,4 GHz, але і 5 GHz.

Власники телефонів від «Еппл» успішно можуть зламати сусідський вай-фай інсталював «Airslax» або «Aircrack-ng».

Чим небезпечне використання сусідського wifi?

Деякі відкриті сусідські мережі, які не зашифровані і не мають захисту від перехоплення, небезпечні для використання.

Так як кожен зловмисник, який підключився до такого вай-фаю, здатний перехопити і просканувати трафік будь-яких клієнтів.

Якщо мережа зашифрована і захищена, то небезпека знижується, але такий вай-фай, щоб використовувати, доведеться зламувати, а це карається згідно із статтями 272 і 273 УГ РФ.

Очевидно, щоб покарати хакера, потрібно його знайти, наприклад, виявивши його IP. Необхідно відзначити, що для цього жертві потрібно зробити відповідний запит в компанію провайдера. Комунікаційні компанії, що надають послуги зв’язку для доступу в інтернет, можуть видати інформацію тільки співробітникам МВБ або людям з держструктур з ще більшою владою. Звичайним особам отримати дані безпосередньо не представляється можливим.

Після виявлення особистості зломщика його притягнуть до відповідальності за ст. 272 ( «Неправомірне доступ до комп’ютерної інформації») лише при доведений факт видалення, шифрування, зміни або копіювання даних жертви.

Покарання за злом мереж

Покарання за 273-їй піде в разі створення програмного забезпечення, які мають на меті прати (шифрувати-блокувати, змінювати, копіювати) інформацію або при використанні і поширенні подібних утиліт.
Якщо виходом в глобальну мережу хакер користувався довго і жертва зазнала збитків більше 250000 крб. при оплаті завантаженого хакером трафіку, то зловмисник буде покараний ст. 165 (Заподіяння майнової шкоди власнику …).

Злом wifi: Програми та додатки

Розроблено багато утиліт для злому вайфай-мереж. Використання деяких з них здасться занадто простим, але це не знижує їх ефективність. Додатки випускаються для всіх існуючих платформ, далі розглянемо найпопулярніші з них.

під Windows

Для самої популярної платформи в світі, випущено найбільшу кількість додатків-зломщиків.

Wificrack – Працює майже повністю автоматично. Використовується методика підбору.
кроки:

 • Запустити «WifiCrack.exe»;
 • Відзначити мережу;
 • Клікнути «Далі»;
 • Активувати базу з паролями і клацнути «Start»;
 • почекати;
 • Тепер каталог додатки містить файл «Good.txt», в якому відображено пароль і логін.

Kali Linux – кроки:

 • Інсталювати Калі Лінукс в віртуальну машину Vmware;
 • Запустити програму і вибрати «Live»;
 • почекати;
 • Ввести «iwconfig»;
 • Відобразити найменування інтерфейсу записати на лист папірці;
 • Виконати «airmon-ng start wlan0»;
 • Потім «airodump-ng mon0»;
 • Клікнути «ctrl + c»;
 • Ввести «wash -i mon0 -C»;
 • Вказати вайфай з WPS;
 • Ввести «reaver -i mon0 -b (найменування, яке написали раніше на папірці) -a -vv»;
 • почекати;
 • На моніторі з’явиться логін і код.

під Android

Буває не зовсім зручно використовувати для злому лептоп. Значно непомітніше застосування компактного андроїд-гаджета.

WPS Connect – кроки:

 • Встановивши запустити програму і тапнуть по значку обведеному червоним на скріншоті нижче;
 • Тапнуть по мережі жертви;
 • Тапнуть «Показати пароль», відобразиться код доступу.

WIFI WPS WPA TESTER – кроки:

 1. Тапнуть «Оновити»;
 2. З’явиться список мереж (поряд з якими зображений зелений замочок, можна зламати);
 3. З’єднатися з обраним вай-фаєм;
 4. На дисплеї з’явиться код доступу.

WifiKill – Якщо підключених до вай-фаю пристроїв занадто багато і вичерпаний ліміт для з’єднання, то це програма допоможе звільнити вакантне місце. кроки:

 1. Тапнуть «Оновити»;
 2. Клацнути «Grant»;
 3. почекати;
 4. З’явиться перелік з’єднаних з вай-фаєм клієнтів;
 5. Виділити клієнта і тапнуть «grab»;
 6. Далі клацнуь «kill»;
 7. Зараз можна спокійно працювати в мережі.

під iPhone

Власники девайсів від «Еппл» часто використовують «Aircrack-ng», що перехоплює інформацію і швидко зламує коди.

Власники айфонів часто використовують «iWep Lite», яке потрібно просто включити і потім вказати зламувати вай-фай. Утиліта зробить аналіз в автоматичному режимі і покаже код доступу.

Ссылка на основную публикацию