Як зламати WiFi – 5 простих способів

Злом wifi можна умовно розділити на два види: простий і складний. Відрізняються вони за кількістю ресурсів і знань, які потрібно витратити на їх злом. В наш час, коли можна в будь-якому місці зловити більше десятка бездротових мереж немає сенсу витрачати всі сили на пробивання потужного захисту, набагато простіше знайти саму слабкозахищеній мережу і зламати її, витративши при цьому мінімальну кількість часу і ресурсів. Запам’ятайте цю думку, вона вам ще не раз стати в нагоді!

Способи злому Wi-Fi

Далі розглянемо докладніше способи злому, їх існує кілька.

Бутфорс

Брутфорс – це банальний перебір паролів по словнику, або зі своєї голови. Умовно простий спосіб, здійснюється зазвичай за допомогою програм, рідше вручну. Словники для Брута містять найпоширеніші у використанні паролі, зазвичай це прості комбінації, дати народження, номера телефонів і т.п. Підійдуть для зломів не досвідчених користувачів, які не сильно переймаються про безпеку.Програми для брутфорса:

уразливість WPS

WPS – система напівавтоматичного підключення в wifi мережі, була створена для спрощення використання мереж недосвідченими користувачам. У 2011 році була виявлена ​​уразливість, через яку можна легко підключатися до мереж, які використовують цю технологію. Злом wi-fi здійснюється методом перебору стандартних пін-кодів виробників оборудованія.Хорошій і дієвий метод, можна використовувати програми OS Android, що робить злом мобільним і простим.Програми для перебору пін-кодів WPS:

Підміна mac-адреси

Якщо вам пощастило знайти відкриту мережу, але ви не можете до неї підключитися, швидше за все вона захищена шляхом перевірки mac-адреси користувача, вкрай застарілий і тупий метод захисту. Обійти його можна шляхом підміни свого mac на той який дозволений, дізнатися його можна за допомогою програм сканерів, які дізнаються його з перехоплених пакетів даних. Я рекомендую просто знайти іншу мережу, ви ж пам’ятаєте правило з першого абзацу?Програми сканери:

Перехоплення і дешифрування пакетів даних

Вкрай складний і витратний за часом метод злому Wi-Fi, рекомендую навіть не забивати голову цим. Суть його в перехопленні великої кількості пакетів даних, якими роутер обмінюється з уже існуючими користувачами мережі, з подальшою його розшифровкою і вилучення пароля. Для цього потрібно що б мережею хтось активно користувався. Швидше за все для цього вам знадобитися операційна система Linux.програми:

Відкриті WiFi мережі

Це навіть не злом, варто просто знайти Wi-Fi без пароля, просто і елегантно. Рекомендується використовувати VPN, що б ваші дані не були перехоплені іншими пользователямі.По підсумку я можу рекомендувати вам перші два способи, вони прості у використанні і дієві. Пам’ятайте, що не кожну мережу можна просто зламати, не витрачайте час даремно, шукайте просту захист і буде вам щастя.

Ссылка на основную публикацию