Як зменшити затримку автозапуску програм в Windows 8

Практично всі користувачі, які нещодавно перейшли на Windows 8, відзначають більш повільне завантаження програм, поміщених в автозапуск в порівнянні з попередніми версіями ОС Windows. Дійсно додатки з автозавантаження в Windows 8 починають завантажуватися тільки через кілька секунд після появи початкового екрана. Виникає таке відчуття, що система просто витримує якусь паузу перед запуском додатків (затримка часом досягає декількох десятків секунд, особливо це помітно при запуску системи з SSD диска).

Але справа не в «криворукості» програмістів Microsoft і не в погіршенні якості написання ОС – все набагато банальніше. Справа в тому, що Windows 8 спочатку позиціонувалася як універсальна платформа для настільних ПК і мобільних пристроїв з сенсорним екраном з невеликим перекосом в бік останніх. І щоб максимально догодити власникам планшетів (і не викликати у них різкого відторгнення нової платформи), Microsoft вирішила підвищити пріоритет завантаження «планшетний-орієнтованого» Metro-інтерфейсу і його компонентів. Таким чином, користувач планшета отримує доступ до стартового екрану максимально швидко, всі інші «класичні» додатка віднесені до категорії «відкладеної автозавантаження» і починаються грузиться тільки через деякий час.

Переважній більшості користувачів, що використовують Windows 8 на стаціонарних системах цей відкладений автозапуск не потрібен і навіть заважає, на щастя Microsoft залишила невелику лазівку, що дозволяє змінити таку поведінку системи.

Відзначимо, що зовсім прибрати затримку перед автозапуском настільних (НЕ Metro) додатків Windows 8 можна, можна лише зменшити паузу шляхом модифікації реєстру.

  1. Відкрийте редактор реєстру (regedit.exe)
  2. Перейдіть в гілку реєстру HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer \ Serialize
  3. Відкрийте параметр StartupDelayInMSec і задайте йому значення, рівне 0. Значення ключа StartupDelayInMSec – являє собою час затримки в мілісекундах.Порада. Якщо гілки Serialize не існує, створіть її вручну. Також вручну заведіть параметр з ім’ям StartupDelayInMSec (типу DWORD)

  4. Залишилося перезавантажити комп’ютер і переконатися, що затримка запуску класичних програм з автозавантаження істотно зменшилася.

інформація.

Ссылка на основную публикацию