Як зменшити зображення в фотошопі: основні способи

Всім відомо, що без графічного редактора не представляється можливим обробка фотографій. На щастя, минули часи, коли основним інструментом більшості користувачів був, на сьогоднішній день в якості лідера вже міцно зміцнився Adobe Photoshop. Багато уроків я вже присвятив тим чи іншим аспектам, що стосуються цієї чудової програми, проте, багато чого ще не розкрито.

Наприклад, до цих пір я не розповідав про те, як зменшити зображення в фотошопі. Насправді, це дуже простенька тема, але, разом з тим, вона цікава і дуже потрібна. Що ж, надолужую згаяне!

Як зменшити зображення

Без зайвих передмов перейдемо відразу до справи.

  1. Відкриваємо Photoshop і завантажуємо потрібне зображення. Для цього можна перетягнути фотографію в робоче поле програми або ж зайти в розділ «Файл» – «Відкрити», після чого за допомогою провідника завантажити потрібну картинку.
  2. Зробивши це, відкрийте розділ «Зображення» і у випадаючому контекстному меню виберіть пункт «Розмір зображення».
  3. Далі відкриється нове вікно з зазначеними деякими параметрами. Зокрема, ви побачите поточний розмір картинки, з якої працюєте.
  4. Тепер виставляйте потрібні розміри в пікселях в полях ширина і висота. Зверніть увагу: щоб при зміні розміру зображення дотримувалися пропорції, ви повинні поставити галочку навпроти рядка «Зберігати пропорції».
  5. Далі збережіть свій файл. Для цього відкрийте “Файл” – “Зберегти”.

До речі, дуже часто користувачі зменшують картинку для подальшого використання її на будь-якому сайті в інтернеті. Якщо ви належите до їх числа, зберігати зображення потрібно трохи не так, а саме: «Файл» – «Зберегти для Web». З’явиться нове вікно, в якому треба вибрати формат jpeg.

альтернативний спосіб

Вищеописаний спосіб є самим правильним, однак є й інший варіант зменшення зображення в Photoshop. Для його застосування всього-то й потрібно, що обрізати картинку. У цьому вам допоможе інструмент «Рамка», принцип роботи якої я вже розглядав раніше. Просто виділіть на зображенні потрібну область і обріжте краю кнопкою Enter. Також можна скористатися інструментом «Швидке виділення».
До речі, після зменшення зображення ви можете поліпшити його параметри, скажімо, додавши йому яскравості або контрастності.

Ссылка на основную публикацию