Як змінити дату народження в фейсбук або прибрати повністю

Щоб скористатися наявними можливостями соціальних мереж по повній програмі, необхідно, щоб вся особиста інформація на сторінці максимально була заповнена. Це стосується будь-якої соцмережі, і Facebook, само собою, не виняток. Чим більше ви напишіть про себе, тим простіше вас буде знайти іншим, та й співрозмовнику буде комфортніше.

Правда, іноді трапляються ситуації, коли особисту інформацію про себе необхідно підправити. Буває, користувач помічає помилку лише через якийсь час, також трапляється, що людина спочатку вказав неправильний вік, а тепер хоче усунути свою помилку. Загалом, ситуації бувають всякі, але суть в тому, що багатьох цікавить, як змінити дату народження в Фейсбук.

Як змінити дату народження в Facebook

Якщо раптом виникла необхідність змінити свої особисті дані, і вибрати інший вік, це зробити дуже просто. Все, що вам потрібно, слідувати подальшим інструкціям:

  1. Перш за все, звичайно ж, необхідно увійти на Фейсбук під своїм ім’ям, тобто, пройти процес авторизації.
  2. Далі перейдіть на свою сторінку. Для цього в шапці сайту натисніть на кнопку зі своїм ім’ям.
  3. Тепер під обкладинкою знайдете розділ «Інформація», клікніть на нього.
  4. Відкриється віконце, де ви зможете відкоригувати будь-які ваші дані.
  5. Але в даному випадку нас цікавить лише зміна дати народження, тому в лівій частині вікна перейдіть в меню «Контактна та основна інформація».
  6. Тепер в розділі «Загальна інформація» знайдіть рядок «Рік народження», наведіть на неї мишкою і натисніть на кнопку, що «Редагувати».
  7. Тепер просто змініть дату народження на бажану. Після цього не забудьте вибрати «Зберегти зміни», щоб вони вступили в силу.

інші налаштування

Коли ви будете міняти рік свого народження, то напевно помітите, що поруч з виставленої цифрою є стрілочка. Натискання на неї дозволяє вибрати коло користувачів, які будуть бачити ваш рік народження. За замовчуванням ця інформація доступна всім, але при бажанні ви можете вибрати «Друзі друзів», «Тільки я», «Друзі». Крім того, можна створити свої списки, внести туди конкретних користувачів, і відкрити дату народження тільки їм. Якщо ви хочете прибрати повністю всю інформацію про себе з Мережі, то доведеться повністю видалити акаунт.

Як ви вже помітили, нічого складного в тому, щоб змінити свій вік в соціальній мережі Facebook, немає. Процес редагування особистої інформації дуже простий і не вимагає від користувача будь-яких умінь і навичок.

Ссылка на основную публикацию