Як змінити дозвіл в frostpunk

Якщо ви зіткнулися з проблемою при запуску гри frostpunk і вам потрібно змінити роздільну здатність екрана, не заходячи в гру, то ви можете ознайомитися з докладною інструкцією, в якій я розповім вам як змінити дозвіл frostpunk.

Я з цією грою познайомився днями, у мене є друг він дуже любить грати в стратегії, вона як раз тільки вийшла, розповівши йому про цю гру, він сам у себе вдома встановив дану іграшку, але засмутився вона у нього не запустилася, хоча комп’ютер у нього ігрової та оснащений хорошими комплектуючими.
Він мені розповів що при запуски гри frostpunk у нього вискакує помилка out of range, тоді я відразу зрозумів що у нього монітор старого зразка і з маленьким дозволом екрану.
Близько двох годин ми намагалися поміняти дозвіл екрана в ручну але виявилася не все так просто, потрібно було відкрити файл config.bin і в ньому прописати роздільність екрану, але відкривши файл config.bin за допомогою блокнота в ньому були всякі крякозябри і незрозумілий код.
На наступний день я пробував відкрити даний файл різними додатками, але все було без успішно тільки даремно витрачений час, тому якщо ви захочете самостійно відкрити файл config.bin і вписати туди свій дозвіл екрана, щось не намагайтеся будите цілий день мучитися.
Але я все ж знайшов один спосіб змінити роздільну здатність екрана не заходячи в гру, все вийшло все запрацювало помилка out of range більше не з’являлася.
Тепер давайте я розповім і вам як поміняти дозвіл екрана в грі frostpunk.
Перше що нам потрібно зробити це відкрити мій комп’ютер, потім відкрити локальний диск «С».

Після того як ви відкрили локальний диск «C», вам потрібно буде в віконці пошуку ввести «11bitstudios» і натиснути на кнопку «Enter», після чого почнеться пошук даної папки.

Після завершення пошуку, ви побачите папку 11bitstudios, в цій папки знаходяться збереження і настройки гри.
Відкриваємо папку «11bitstudios».
Зверніть увагу: якщо у вас не вийшло знайти цю папку, то ви можете ознайомитися з інструкцією, в якій, я докладно і покроково розповідаю повний шлях місце знаходження папки 11bitstudios.

Після чого переходимо в папку «Frostpunk».

Коли ви відкриєте папку «Frostpunk», вам потрібно буде видалити файл config.bin і вставити туди такий же файл, який я вже підготував для вас з мінімальним розміром екрану 1280х720 зі середніми настройками гри, а також гра frostpunk завантажиться в віконному режимі.
Після того як ви видалили даний файл переходимо до наступного кроку.

.
.
Після того як ви завантажили файл config.bin, вам потрібно буде відкрити цей архів і виконати наступні дії.

І так після того як ви відкрили скачаний архів з файлом config.bin, вам потрібно буде мишкою перенести даний файл в папку де ви видалили файл config.bin.

Після того як ви скопіювали і вставили скачаний файл config.bin, можна запускати гру.

Після всіх виконаних дій у вас відкриється гра в віконному режимі, тепер ви зможете поставити свій дозвіл екрана, для цього переходимо до пункту «НАЛАШТУВАННЯ».
Зверніть увагу: Якщо у вас при завантаженні буде англійська версія, то ви можете подивитися інструкцію, в якій я розповідаю – як поміняти мову на російську в грі frostpunk.

Після того як ви вибрали пункт настройки, нам потрібно буде вибрати вкладку «ГРАФІКА», після чого в пункті «Дозвіл» ви зможете уставити свій дозвіл екрана, який підтримує ваш монітор.
Якщо ви хочете щоб гра запускалася на весь екран, то навпроти рядка «На весь екран» встановлюємо значення «На весь екран».

Після того як ви внесете свої настройки, нам залишається зберегти наші дані, для цього натискаємо на кнопку «ПРИМЕНИТЬ».
Після того як ви натиснете на кнопку застосувати введений вами настройки будуть застосовані і ви зможете пограти в цю іграшку з обраним вами зображенням екрану.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Якщо у вас виникли труднощі при зміні дозвіл екрана в грі, то ви можете ознайомитися з докладною відео інструкцією, в якій я показую, як змінити дозвіл в frostpunk.

Ссылка на основную публикацию