Як змінити ім’я контакту на xiaomi

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо ви зіткнулися з питанням, на тему, про те, як змінити ім’я або номер контакту в телефоні xiaomi redmi, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій ви дізнаєтеся, як змінити ім’я контакту на xiaomi.

На даний момент у мене є телефон xiaomi redmi 6a, ось на цьому телефоні я і буду розповідати вам, як на redmi 6a редагувати контакти.
Якщо у вас інший телефон, наприклад xiaomi redmi 2, або redmi 3, а може Редмен 4, то дана інструкція, повністю сумісна з усіма телефонами xiaomi redmi.
Отже, почнемо – перше, що нам потрібно зробити на своєму телефоні, це натиснути на кнопку з малюнком трубки.
В наступному кроці, у вас відкриється журнал викликів, на цій сторінці, вам потрібно перейти по верхньому рядку «Контакти».
Коли ви оберете пункт «Контакти», у вас відкриється сторінка з усіма вашими контактами.
Щоб змінити або відредагувати контакт, вам потрібно знайти потрібний вам контакт і один раз натиснути по контакту.

В наступному кроці у вас відкриється контакт, де ви побачите всю інформацію з даного контакту, щоб поміняти ім’я або ж відредагувати контакт, натискаємо на спеціальну кнопку «з малюнком олівця», дана кнопка розташована в правому нижньому кутку вашого екрана.

Після всіх виконаних дій, у вас відкриється сторінка редактора номерів, щоб змінити ім’я контакту, вам потрібно активувати курсор на імені, для цього один раз пальцем натискаємо на ім’я і видаляємо ім’я.
Після того, як ви видалите нинішнє ім’я, ви можете ввести нове ім’я.
На цій сторінці, ви також можете додати додатковий номер телефону, а також змінити номер телефону.

І останній крок, після того як ви відредагували контакт – ім’я або номер телефону, вам потрібно зберегти введення вами дані, для цього натискаємо на кнопку з малюнком «Галочки», яка відображена в верхньому правому куті вашого телефону.
Після всіх виконаних дій ім’я контакту буде змінено.

Ось і все, тепер, ви знаєте, як редагувати контакти на телефоні xiaomi redmi 6a, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию