Як змінити ім’я в фейсбук: докладна інструкція

При створенні облікового запису в соціальних мережах найдоцільніше використовувати своє справжнє ім’я. Навіщо це робиться і чому таке рішення вірне? По-перше, політика соцмереж, будь то ВКонтакте, Однокласники чи Facebook негативно відноситься до примх начебто вигаданого імені, відповідно, вас запросто можуть позбавити доступу до персональної сторінки. Крім того, в соціальних мережах вед реєструються для того щоб вас могли знайти знайомі чи близькі люди, а як вони це зроблять, якщо ви вказали неправдиве ім’я?
Втім, іноді все ж виникають ситуації, коли користувач вдається до зміни імені в Facebook. Що ж, в цьому матеріалі я поділюся з вами інформацією, як змінити ім’я в фейсбук і як змінити своє ПІБ на цьому ж сайті.

Як змінити ім’я користувача

Кожен зареєстрований користувач при бажанні може задати назву свого облікового запису в Фейсбуці, яке буде видно в адресному рядку. Хочу звернути вашу увагу на той факт, що вдатися до цього дійства можна всього один раз, тому підійдіть до цього питання з усією серйозністю. Отже, як же, власне, змінити ім’я сторінки:

  1. Зайдіть в свій профіль в Facebook.
  2. У правому верхньому куті знайдіть і натисніть на значок у вигляді трикутника – це налаштування вашого облікового запису.
  3. Потрібний вам розділ з інформацією – Загальні – Ім’я користувача – Редагувати.
  4. Тепер до відповідного рядка впишіть ім’я, яке буде присвоєно вашій сторінці, потім клацніть на кнопку «Зберегти зміни».

Як ви розумієте, ім’я, яке ви задасте, не повинно викликати питань у адміністрації, інакше ви ризикуєте бути заблокованим. Також хочу зауважити, що дану процедуру неможливо пройти, минаючи введення номера телефону, використаного при реєстрації.

Як змінити ПІБ на сторінці

Що стосується зміни ПІБ, то тут ще простіше. Знову-таки, перейдіть в налаштування свого облікового запису і зверніться до найпершого пункту – «Ім’я» – «Редагувати».

Там ви можете поміняти тільки ім’я або прізвище, а можете змінити відразу всі пункти. Після того, як введення нових даних буде завершено, тисніть «Перевірити зміни». Тепер дочекайтеся, поки система підтвердить можливість зміни ПІБ, введіть свій пароль в спеціально відведене для цього поле, і натисніть «Зберегти зміни».

Тепер і ви знаєте, як в будь-який момент змінити ім’я сторінки або ж задати нове ім’я, прізвище або по батькові в Фейсбуці. Ставитися до цієї процедури слід з усією відповідальністю, адже порушення правил сайту може закінчитися блокуванням аккаунта з боку адміністрації.

Ссылка на основную публикацию