Як змінити кольори вікон в Windows 10

Windows 10 досить гнучка в налаштуванні, вона дозволяє виставити під себе більшість параметрів. Однак при виборі колірної схеми користувачеві пропонується обмежений набір кольорів. Розглянемо як з цією проблемою можна впоратися.

Встановлюємо в «десятці» довільний колір теми

Для наших експериментів створимо персональну тему, де і будемо змінювати налаштування. Для цього клацаємо мишкою по десктопу, в випадаючому меню вибираємо “Персоналізація”.

Переходимо до закладки «Кольори», прибираємо позначку на чекбоксі в підрозділі «Автоматичний вибір головного кольору фону».

Перемикач на розділі «Показати колір …» виставляємо як «Вкл.» (Якщо він включений, порухайте його, залишивши включеним).

Запускаємо Провідник Windows, в ньому переходимо за адресою, де знаходяться теми: C: \ Windows \ Resources \ Themes

Знаходимо папку «aero», копіюємо-вставляємо її в те саме місце, де ми знаходимося. Система запропонує назвати нову папку «aero – копія», а також вимагати у вас права адміністратора для завершення даної операції.

Нову копію папки називаємо якось зрозуміліше, я назвав «mycolours».

В нашій перейменованої папці є файл aero.msstyles, його необхідно перейменувати як mycolours.msstyles.

Знаходимо всередині «mycolours»Дві папки« en-US »і« ru-RU ». За описаним вище методом, файл «aero.msstyles.mui»В кожній з них перейменовуємо в«mycolours.msstyles.mui».

У провіднику повертаємося на кілька рівнів вище, в папку «themes». Там беремо файл «aero.theme»І копіюємо його в будь-яке місце на жорсткому диску.

Перейменовуємо скопійований файл, даємо йому назву «mycolours.theme».

відкриваємо «mycolours.theme»В будь-якому текстовому редакторі, шукаємо наступне:

Path =% ResourceDir% \ Themes \ Aero \ Aero.msstyles

Міняємо її на наше значення. Вийде ось так:

Path =% ResourceDir% \ Themes \ Aero \ Mycolours.msstyles

Зберігаємо зміни, закриваємо редактор. переносимо «mycolours.theme»До первісної папку«C: \ Windows \ Resources \ Themes». Може з’явитися системний запит, в цьому випадку робимо необхідні докази адміністраторських прав.

Відкриваємо вікно «Колір і зовнішній вигляд» налаштувань «Персоналізація» панелі управління (Win-R + команда rundll32.exe shell32.dll,Control_RunDLL desk.cpl,Advanced,@Advanced).

Тут можна налаштувати бажаний колірний тон, а також яскравість і насиченість.

замість післямови

Ми з вами навчилися налаштовувати кольори в інтерфейсі «десятки». І хоча деяким користувачам вироблені дії можуть здатися складними, але даний спосіб має незаперечні переваги: ​​не використовуються сторонні програми, а системні файли залишаються без змін.

Ссылка на основную публикацию