Як змінити ландшафт farming simulator 19

Вітаю Вас, шановний відвідувач сайту! Якщо у вас раптом виникло питання на тему, про те, як в грі farming simulator 2019 змінити ландшафт, то ви можете прочитати інструкцію, в якій, я докладно і покроково розповідаю, як змінити ландшафт farming simulator 19.

Щоб поміняти ландшафт в fs 19, вам потрібно відкрити спеціальне меню, за допомогою якого, ви зможете змінити ландшафт в грі.
Отже, на своїй клавіатурі натискаємо англійську клавішу «P», вона ж позначена російською буквою «З», в меню гри, вибираємо значок «Лопати» і натискаємо на кнопку «Почати планування».

Коли, ви натиснете на кнопку «Почати планування», у вас відкриється вид зверху, а в лівій частині вашого екрану, буде відображено меню довідка.
Перш приступити до зміни масштабу нам потрібно трохи знати деякі клавіші, за допомогою яких ми будемо працювати.
Пункт «Повернути камеру», потрібен для того, щоб ви могли розгорнути положення карти в грі (огляд місцевості).
Як видно на скріншоті пункт «Повернути камеру» є клавіші «Q і Е».
Пункт «пересунути» як видно на скріншоті клавішами є клавіші «W, A, S, D», за допомогою даних клавіш ви можете пересувати місцевість.
Пункт «Змінити масштаб», коліщатко мишки вгору і вниз наближає і віддаляє масштаб від місцевості.
Тепер, коли, ми знаємо небагато клавіш, пересуваємо місцевість до потрібної точки, де ви хочете змінити ландшафт і натискаємо на пункт «Змінити режим планування», в моєму випадку це клавіша «X», вона ж позначена російською буквою «Ч».

Змінювати ландшафт я буду під невеликим навісом.
Після того як ви натиснули на пункт «Змінити режим планування», клавіша «X», у вас в правому нижньому меню відкриється маленьке віконце, в якому ви будите бачити такі пункти «Діаметр кисті» і «Тип землі».
Щоб вибрати інший ландшафт землі, вам потрібно в довідці меню подивитися на пункт «Вибрати тип землі для фарбування», в моєму випадку це клавіша tab.
Коли ви будите натискати на клавішу «TAB», в правому нижньому вікні буде змінюватися тип землі.
Після того як ви вибрали потрібний вам тип землі, змінюємо форму модифікації натиснувши клавішу «С».
Як видно на скріншоті в підказках меню навпроти пункту «Змінити форму модифікації» встановлена ​​кнопка «С».
У пункті «Змінити радіус», позначені кнопки, за допомогою яких можна зменшити або збільшити розмір кисті для фарбування ландшафту, в моєму випадку це стрілки вправо і вліво.
Після всіх виконаних дій, наводимо зелену форму модифікації в потрібний вам ділянку і один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого ділянку буде пофарбований в обраний вами тип землі.
Також ви можете натиснути і утримувати ліву кнопку миші і водити по ділянці, де ви хочете змінити ландшафт землі.

На скріншоті у мене вийшов ось такий ось результат, після обробки ділянки під навісом.

Тепер ви знаєте, як поміняти ландшафт в грі farming simulator 2019, на цьому я буду закінчувати інструкцію, всім поки, приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию