Як змінити малюнок заставки в Windows 7 і 10?

Почнемо з самого важкого. Операційна система Windows 7 не дозволяє змінити малюнок заставки парою кліків миші, як це відбувається в Windows 10. Користувачам доводиться або проходити тернистий шлях додавання конкретної сторінки і попередньої обробки конкретного фото, або використовувати спеціальні програми. Розповім і те і про інше варіантах по порядку.

ПОПЕРЕДЖАЮ ВІДРАЗУ

Використання сторонніх програм не врятує ВАС від ймовірних лагов, що виникають після зміни фонового малюнка. Майже гарантийно ви їх отримаєте при спробі ВИДАЛИТИ обридлу програму і повернути все на свої місця, якщо хоч щось піде не так. Так, – найбільш типова з них. ОБОВ’ЯЗКОВО створіть!

Як змінити малюнок заставки Windows 7?

Ось найпопулярніші з тих програм, які допоможуть зробити це автоматично. Посилань не даю, самі знайдете (жодної з них не користувався особисто, все роблю вручну). В принципі, хто користувався – не скаржилися (проблеми виникали після видалення або там, де ніхто їх не очікував):

  • Windows 7 Logon Background Changer
  • Oceanis Change Background Windows 7

Як змінити малюнок заставки Windows 7 самому?

Хочете самостійно? Це довго, але надійно. Вам потрібно провернути відразу кілька серйозних операцій і модифікацій з реєстром і підготовкою фотографії.

Так відбувається з тієї простої причини, що в Windows 7 НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО можливості змінювати картинку заставки (хоча все для цього готово). Всі подальші рухи тіла призначені для того, щоб змінити стан справ.

готуємо Windows

готуємо реєстр для того, щоб Windows 7 могла відображати в якості заставки зображення “на замовлення”. Саме цей Твік реєстру і дозволить створити спеціальну папку, в якій можна складувати фотографії для зміни заставки. Нам залишиться підправити там один параметр і скинути туди готове зображення. Якщо у вас Windows 7 Professional, ця ж функція буде доступна і з редактора групової політики. Запускаємо редактор реєстру і шукаємо гілку:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Authentication \ LogonUI \ Background

Нас цікавить параметр OEMBackground. У мене він є, якщо немає у вас – створіть параметр DWORD 32 з цим ім’ям:

У будь-якому випадку його значення повинно бути:

У реєстрі ми закінчили, проте тут є невелика хитрість: як тільки ви відправляєтеся по шляху Персоналізація з Робочого столу за зміною теми до Windows, ви відразу скидає змінений параметр реєстру в. Так що заздалегідь потурбуйтеся про підходящої теми оформлення.

Якщо ви власник версій Windows 7 Professional або Enterprise, такі зміни, як втім, і багато інших, доступні через зміни в редакторі групової політики Windows. За допомогою gpedit.msc потрапляємо в консоль групової політики, знайдемо зліва конфігурація комп’ютера->адміністративні шаблони->Система->Вхід в систему:

для кращої якості зображення, виберіть правою кнопкою миші Відкрити в новій вкладці

Правим клацанням миші змініть властивості параметра на включено. Перезавантажитеся для вступу змін в силу. Тепер Windows готова до прийому малюнків з боку.

Готуємо сам малюнок

До малюнку Windows 7 також пред’являє деякі вимоги. Серед них:

  • “Вага” малюнка не може перевищувати 256 Кб
  • дозвіл фонового малюнка повинен збігатися з поточним дозволом екрану

Ні та, ні інша задача не є нерозв’язними. І підігнати малюнок під такі вимоги цілком можливо.

Ссылка на основную публикацию