Як змінити мову в mozilla firefox: докладна інструкція

Незважаючи на те, що багато користувачів знають, крім рідного, один або кілька іноземних мов, все ж, в основному, вони вважають за краще користуватися російськомовним браузером. Проте, трапляється так, що з’являється необхідність змінити мову, і ось тут-то для деяких починаються складності. І якщо в якихось браузерах зробити це нескладно, то розібратися в улюбленій для багатьох Mozilla все ж буває проблематично.

Що ж, якщо ви хочете змінити мову firefox на російську або на якийсь інший, я розповім вам, як саме це зробити. Заковика полягає в тому, що в налаштуваннях така опція може бути недоступною, і, тим не менш, спосіб все ж є. Але про все по порядку.

Як поміняти мову в Мозілли

Отже, якщо виникла необхідність змінити мову інтерфейсу даного веб-оглядача, вам доведеться спочатку видалити Firefox і потім переустановити його заново, на жаль, інших способів розробник не передбачив. Щоб це зробити, зайдіть на офіційний сайт Firefox і поставте на скачку файл з останньою версією браузера потрібною мовою.

Після цього запустіть інсталяційний файл, причому залиште за умовчанням звичайний тип установки і натисніть «Далі». Так як ви не встановлюєте браузер за новою, а лише перевстановлюєте його, установник розпізнає, що на вашому комп’ютері вже є версія Мозилли і в наступному віконці запропонує вам кнопку «Оновити». До речі, на цьому ж етапі ви можете зробити Firefox браузером за замовчуванням. Якщо виникло таке бажання, просто поставте галочку навпроти відповідного рядка.

пріоритетна мова

Як змінити мову в mozilla firefox ми вже розібралися, але залишився ще один цікавий нюанс: пріоритетна мова. Ця функція є, свого роду, особливістю Мозилли, тому не бачу підстав не користуватися нею. Ось що для цього потрібно зробити:

  1. зайдіть в рядок «Інструменти», яка знаходиться в горизонтальній рядку параметрів браузера;
  2. в меню виберіть «Налаштування»;
  3. перед вами відкриється нове вікно, потрібна вам вкладка – «Вміст»;
  4. всередині неї буде блок під назвою «Мови», поруч з яким – кнопка «Вибрати», тисніть на неї;
  5. тепер перетяните російську мову на першу позицію. Зрозуміло, це може бути не тільки російську мову, а й будь-який інший, більш кращий для вас.

Ссылка на основную публикацию