Як змінити оформлення сайтів на свій смак

При серфінгу в Мережі досить часто виникає бажання змінити теми оформлення сайтів, зробивши їх більш темними або світлими, а іноді і зовсім змінити дизайн. За допомогою стандартних інструментів браузера або операційної системи реалізувати це не вийде, давайте подивимося, як можна це зробити в інший спосіб.

Stylish – плагін для зміни стилів веб-сторінок

З описаної в передмові завданням відмінно впорається розширення Stylish для Google Chrome і інших сумісних з ним браузерів. Принцип його роботи заснований на зміні файлів стилів сайтів з версії, яка зберігається віддалено (на хостингу) на локальну, вже завантажену в кеш браузера.

Установка і використання

Завантажити Stylish можна самим звичайним шляхом отримання доповнень до браузеру. Знаходимо його в Магазині Chrome і натискаємо кнопку «Встановити». Більше нічого робити не потрібно, після закінчення процесу в панелі браузера поруч з адресним рядком з’явиться нова кнопка.

Натискаємо на неї, відкривається панель управління плагіном. Розглянемо її функції.

«Stylish ON»

Включення / вимикання розширення.

«Доступні стилі»

Стилі, які можна застосувати для поточної сторінки.

«Встановлені стилі»

Стилі, встановлені для попереднього перегляду сайту.

«Find styles for different sites»

Після кліка на цей пункт, розташований в самому низу панелі, відкривається сторінка з каталогом тим для більшості популярних сайтів, де ви напевно зможете вибрати який-небудь креативний дизайн на свій смак. Вибравши там цікаву тему, клацаємо її мишкою і тиснемо кнопку «Install».

Після застосування нової теми звичний нам сайт буде виглядати абсолютно по-іншому.

 

Іноді зміни можуть бути кардинальними, наприклад як тут:

Редагування та налаштування стилів

Після завантаження та установки тем оформлення, в панелі управління в розділі «Встановлені стилі» з’явиться список стилів, з кожним елементом якого можна буде виконати наступні дії:

  • деактивувати;
  • Редагувати (ця опція буде корисна тільки для досвідчених користувачів);
  • Надіслати відгук розробнику.

замість післямови

За допомогою розглянутого нами плагіна Stylish для Google Chrome можна кардинальним чином змінити дизайн веб-сторінки. Розширення дуже цікаве, правда відредагувати стиль оформлення або створити свій власний у початківця користувача швидше за все не вийде.

Ссылка на основную публикацию