Як змінити основну адресу електронної пошти для облікового запису Microsoft

Якщо для входу в Windows ви використовуєте обліковий запис Майкрософт, то у вас є якийсь електронну адресу, який постійно при вході пишеться в поле логін. Ця електронна адреса можна змінити, або додати ще один, щоб входити в одну обліковий запис Майкрософт використовуючи кілька різних електронних адрес. У сьогоднішній статті ми розглянемо способи зміни основного електронної адреси для облікового запису Microsoft.

В налаштуваннях облікового запису Microsoft можна знайти багато цікавого: задати двоетапність захист, подивитися коли і де заходили використовуючи ваш обліковий запис, подивитися де знаходиться ваш пристрій, і багато іншого. Одна з доступних налаштувань облікового запису – це можливість додавати псевдоніми. Псевдоніми облікового запису це адреса електронної пошти або номер телефону, який використовується для входу в обліковий запис Microsoft. Ви можете використовувати кілька псевдонімів, щоб заходити під одним обліковим записом Майкрософт. Тобто, у мене наприклад є кілька адрес ddd@i.ua, kkkk@mail.ru, iiii@ya.ru і кожен доданий як псевдонім одного облікового запису Майкрософт, входячи під будь-яким з цих адрес в Windows – я буду заходити під однієї і тієї ж обліковим записом. Як псевдоніма можна використовувати будь-який з існуючих електронних адрес, тобто якщо у вас є інші електронні пошти – можна додати будь-який з них як псевдонім облікового запису Microsoft. Будь-який з псевдонімів можна задати основною адресою для облікового запису.

Як додати псевдонім до свого облікового запису Майкрософт

1.Відкрийте сторінку облікового запису Майкрософт і натискаємо “Увійти до облікового запису Microsoft” => у вікні, введіть електронну адресу і пароль прив’язаний до цього облікового запису => натисніть на “Вхід”.

2.На верхній панелі натисніть на “Відомості”.

3.Натисніть на “Управління входом в обліковий запис Майкрософт”.

4.Ця сторінка містить інформацію створені вами псевдоніми для облікового запису Microsoft, також ви можете додати будь-який з ваших поштових скриньок за псевдонім. Як псевдоніма можна задати і номер телефону. Щоб додати електронну адресу в якості нового псевдоніма – натисніть на “Додати адресу електронної пошти”.

5.Ви можете як створити новий поштовий ящик і задати його в якості нового псевдоніма, так і вписати будь-який ваш існуючий поштову адресу. Впишіть існуючий або придумайте новий і натисніть “Додати псевдонім”.

Все, псевдонім до вашого профілю доданий і ви можете доданий адреса використовувати для входу в Windows.

Як змінити основну адресу електронної пошти для облікового запису Microsoft

Кожен з доданих псевдонімів можна використовувати для входу в Windows, Outlook.com, Skype, OneDrive, Office, Xbox і багато іншого. Якщо ви хочете змінити псевдонім, який відображається на ваших пристроях Майкрософт як основного- робіть наступне:

1.Проделайте перші три пункти з інструкції вище.

2.Перед тим як робити будь-який з псевдонімів основним – його потрібно підтвердити. Коли ви додавали псевдонім, то на ту адресу відправлялося лист, яке потрібно відкрити і натиснути підтвердження. Тобто, якщо ми додали будь-яку поштову адресу в якості псевдоніма – відкриваємо той поштову скриньку => відкриваємо лист від Майкрософт => і натискаємо на посилання біля use this link to verify

3.Тепер біля підтвердженого псевдоніма можна натиснути на “Встановити як”;

4. У наступному вікні підтверджуємо зміна основного електронної адреси, натискаємо “Так”

Все, так просто поміняти основний електронну адресу, також в тому ж вікні ви можете видалити непотрібні електронні адреси (псевдоніми), просто біля непотрібного натискаєте на “Видалити”

У вікні підтверджуємо видалення, натиснувши на “видалити”.

Ссылка на основную публикацию