Як змінити папку завантаження в windows 10

Як змінити папку завантаження в Microsoft Edge

Можна зробити так, щоб кожен окремий браузер зберігав свої завантаження в окремих папках. Якщо вам треба змінити папку завантаження для Microsoft Edge окремо, зробіть наступне:

  1. Відкрийте Microsoft Edge і натисніть на кнопку з трикрапкою в правому верхньому куті. У меню знайдіть пункт Параметри і натисніть на нього.
  2. У новому меню опустіться трохи нижче і натисніть кнопку Переглянути додаткові параметри.
  3. Відкриється ще один рівень меню. Прокрутіть його трохи і знайдіть пункт Завантаження. Він буде відображати поточну папку, куди Microsoft Edge за замовчуванням зберігає всі ваші завантаження. Натисніть на кнопку Змінити і вкажіть нову папку.

Тепер кожен раз, коли ви будете натискати на кнопку Зберегти в діалоговому вікні завантажень (не плутати з Зберегти як, яка відкриває вікно Провідника для вказівки цільової папки), Microsoft Edge буде зберігати файл у вказану вами в параметрах папку.

Як змінити папку Завантаження в Google Chrome

Якщо вашим основним браузером є Google Chrome, тоді зміна стандартної папки з завантаженнями відбувається наступним чином:

  1. Натисніть на три крапки в правому верхньому куті (прям як в Microsoft Edge) і потім клацніть налаштування.
  2. На новій сторінці з налаштуваннями Google Chrome опустіться в самий низ і натисніть додаткові.
  3. Опустіться нижче і знайдіть розділ завантажені файли. У пункті Тека буде відображатися шлях до папці з завантаженнями.
  4. натисніть змінити і вкажіть браузеру, де зберігати завантажені файли.

До речі, якщо ви дозволите пункт Завжди вказувати місце для скачування, браузер буде ігнорувати глобальну або локальну настройку і кожен раз буде питати вас, куди помістити файл.

Як змінити папку завантаження в Firefox

Інший за популярністю браузер теж дозволяє вам налаштувати папку, куди за замовчуванням будуть зберігатися завантаження.

  1. Натисніть в правому верхньому куті кнопку з трьома горизонтальними смугами і потім натисніть на налаштування.
  2. на вкладці Основні опустіться трохи вниз і знайдіть розділ Файли та програми. У рядку Шлях для збереження файлів натисніть огляд і вкажіть потрібну папку.

За замовчуванням Firefox не питає користувача, куди помістити файл. Якщо ви хочете змінити це, відзначте прапорцем пункт Завжди видавати запит на збереження файлів. Знову ж таки, в цьому випадку браузер буде ігнорувати зазначені вами параметри і буде кожен раз пропонувати вручну вказати місце зберігання завантаження.

На цьому все.

Ссылка на основную публикацию