Як змінити пошту в контакті

У цьому уроці я розповім вам як змінити логін В Контакте, в якому детально і покроково буду розповідати вам. У цьому простому і доступному уроці ви дуже швидко і легко навчитеся змінювати e-mail В Контакте.

Щоб змінити e-mail В Контакте, вам потрібно виконати наступні дію – заходимо на свою сторінку В Контакте, далі в лівій стороні своєї сторінки клацніть лівою кнопкою миші за своїм профілем, далі відкриється контекстне меню, в якому переходимо по посиланню «налаштування».

Після всіх виконаних дій, ви потрапите на сторінку налаштувань, де ви і зможете поміняти електронну адресу пошти в контакті.
І так щоб поміняти email в вк, вам потрібно навпаки пункт «Електронна пошта» перейти за посиланням «Змінити».

Потім нам потрібно буде виконати наступні дії:
У рядку «Нова адреса» вам потрібно буде вказати іншу поштову адресу, якщо у вас ще немає другого поштової скриньки, то тоді ви можете прочитати урок: Як створити поштову скриньку.
Після того, як ви вкажете свій новий e-mail, натисніть кнопку «зберегти адресу».

Коли ви натиснете на кнопку «Зберегти адресу», в вашому інтернет браузері відкриється віконце, в якому вам потрібно буде підтвердити зміну поштової скриньки в контакті через мобільний телефон, який прив’язаний до вашого аккаунту.
І так щоб продовжити і підтвердити зміну електронної пошти, вам потрібно буде натиснути на кнопку «отримати код».

Коли ви натиснете на кнопку «Отримати код», на ваш телефон буде відправлено безкоштовне смс з кодом.
Після того як ви отримаєте смс з паролем, вам потрібно буде в спеціальному віконці ввести прийшов код і натиснути на кнопку «Надіслати код».

Після того, як ви натиснете кнопку «Відправити код» відкриється оповіщення, про те, що на ваш новий поштовий ящик відіслано лист для підтвердження вашого нового поштового ящика в контакті.
Для цього в своєму браузері переходимо до своєї поштової скриньки, відкриваємо лист, що прийшов і активуємо нашу поштову скриньку в контакті.

Після того як ви на своєму браузері відкрили свою поштову скриньку і відкрили лист, що прийшов, вам потрібно буде в даному листі навести курсор миші на посилання і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Після того як ви перейдете по посиланню завершальну прив’язку нову поштову скриньку в контакті, в вашому інтернет браузері відкриється сторінка, в якій, ви побачите змінити email в контакті.
Тепер, ви зможете зайти на свій сторінку в вк з новою поштовою скринькою.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию