Як змонтувати своє перше відео

Кожен з нас напевно знімав відео і створював власні медіаколекції. Однак, контент, отриманий прямо з камери, в переважній більшості випадків малопридатний для показу друзям або викладання в Мережі – необхідно попередньо виконати хоча б найпростіше редагування. Давайте спробуємо розібратися, що потрібно для аматорського відеомонтажу, і які програми краще всього використовувати для цієї мети.

Перед тим, як почати

Незважаючи на гадану складність монтажу відео, цей процес цілком під силу навіть початківцю. Найголовніше – не помилитися при монотонної збірці відеоролика з фрагментів, запасіться заздалегідь терпінням. І, звичайно, вам знадобляться спеціалізовані програми.

Додатки для роботи з відео

Як ми згадували вище, монтувати відео просто, головне зрозуміти, як це відбувається в програмі. При пошуку потрібних додатків в Інтернеті не намагайтеся починати з таких монстрів як Sony Vegas або Adobe Premier – ці додатки розраховані на професіоналів, і розібратися в них новачкові буде складно. Починати найкраще з програми Movie Maker, яка раніше входила до складу Windows, а тепер доступна для в Магазині Додатків. Більш просунутим користувачам можна звернути увагу на програму, що має розширений набір можливостей.

Movie Maker – кращий вибір новачка

Зробити монтаж відеоролика в Movie Maker зовсім нескладно. Досить просто завантажити в неї мультимедійні дані і створити між ними переходи з візуальними ефектами. За допомогою Movie Maker ви також зможете зробити ваш відеоролик зручним для перегляду:

  • Накласти ефекти безпосередньо на відео;
  • Додати музичний супровід;
  • Накласти титри і ін.

Програма має систему підказок, які не дадуть вам заплутатися. Освоївши роботу в Movie Maker, ви зможете розібратися і з іншими відеоредакторами.

Вимога до комп’ютера

Для роботи з відео вам буде потрібно комп’ютер з потужною апаратної начинкою, і радимо вам не братися за роботу на старенькому ноутбуці – ви тільки даремно витратите свій час.

Також необхідно попередньо подбати про те, щоб в операційній системі присутні необхідні кодеки (утиліти для стиснення і декодування відео). Вони зазвичай встановлюються додатково, найкраще встановлювати їх в наборі, так званий.

Редагування відео на смартфоні

Сучасні смартфони по своїй продуктивності вже не поступаються комп’ютерам, і тому вони теж цілком здатні впоратися з монтажем відео. У PlayMarket ви зможете легко знайти велику кількість редакторів відео для Android, які мають різний інтерфейс і набір можливостей.

 

До речі, спробувати обробку відео можна і на вбудованому редакторі (в залежності від прошивки і оболонки смартфоном, він може бути різним).

замість післямови

Ми розглянули загальні рекомендації по монтажу відео. У більшості випадків вам вистачить можливостей Movie Maker. Якщо ви вирішите завантажити і встановити програми з більш широкими можливостями, врахуйте – більшість з них платні, і коштують досить недешево, а їх безкоштовні версії мають урізаний функціонал.

Ссылка на основную публикацию