Як знайти джерело фото в інтернеті або як розпізнати фейк

Якщо ви хочете встановити джерело невідомого зображення, знайти в Мережі дублі фото, визначити «фейковий» чи фото, чи розпізнати «фейк» ВКонтакте – використовуйте спеціальні сервіси.

Один з таких – Google. Відкрийте пошук за картинками. Для цього зверніться за посиланням images.google.com, і клацніть праворуч (поруч з текстовим полем) по значку камери.


Виберіть опцію «Завантажити файл», і перейдіть до фотографії. Далі натискаємо на пункт «Вибрати».

Google завантажить картинку і почне пошук. З представлених результатів пошуку виберіть потрібний і перейдіть на сторінку, на якій спочатку знаходилося це зображення.

Якщо Google не допоміг, спробуйте інший пошуковик, який спочатку був спеціалізований для таких завдань – TinEye.com.

Якщо пошук за картинками виконується часто, буде зручніше задіяти спеціальні плагіни, після установки яких, пошук джерела зображення здійснюється буквально в пару кліків. Добре зарекомендував себе плагін «Хто вкрав мої картинки». Даний плагін вміє шукати картинки одночасно в трьох пошукових сервісах (Google, Яндексу, Tineye).

Після встановлення розширення, клікніть правою клавішею миші по картинці і з меню, що випадає виберіть пункт «Хто вкрав мої картинки», далі виберіть відповідні умови пошуку.

Шукати зображення:
– на Яндекс.Зображення.
– на Google.com.
– на Tineye.com.
– Відкрити всі сервіси в окремих вкладках.

До речі, подібні рішення з пошуку джерела зображень можна задіяти і для мережі ВКонтакте. Плагін StopFake – допоможе вам в пошуку однакових фотографій, знайти дублі зображення на різних сторінках ВК. Даний плагін відмінно підійде, наприклад, для пошуку «фейк».

За допомогою цього інструменту ви можете виявити, що ваше фото ВКонтакте використовує хтось ще, і своєчасно повідомити про це в службу підтримки.

Після встановлення розширення, відкрийте зображення, і натисніть на іконку програми StopFake у верхній панелі браузера. Якщо у даного фото є дублі вони тут же будуть відображені.

Так само можна відкрити зображення, і клікнути по посиланню «Ще» (посилання розташована в нижній частині вікна, під фото), і вибрати один з варіантів пошуку.

Як бачите, за допомогою даного розширення знайти копії ваших фотографій в соц. мережі ВКонтакте стало значно простіше. На цьому тут все.

Ссылка на основную публикацию