Як знайти групу в вайбере і вступити в неї

Без перебільшення інтернет-програму для спілкування Viber можна вважати найпопулярнішою і затребуваною серед сучасних користувачів на сьогоднішній день. Вона ще відносно молода, проте це не заважає їй користуватися величезним попитом! Справа в тому, що цей додаток дозволяє безкоштовно спілкуватися між собою, здійснювати відео, але і звичайні дзвінки, обмінюватися файлами, стікерами, відправляти свої координати місцезнаходження та багато іншого!

Не дивно, що Viber давно потіснив Skype, не кажучи вже про те, що з ним відправляти звичайні sms з телефону вже давно не вигідно. Але якщо ви думаєте, що, використовуючи Viber, ви знаєте про нього все, можливо, ви помиляєтеся. Сьогодні я хочу розповісти про одну його цікавою функції під назвою «Паблік чати». Йтиметься про те, що це взагалі таке, як знайти групу в вайбере і про багатьох інших супутніх питаннях.

Що таке «Паблік чат»

Не секрет, що додатком Вайбер користується різноманітна «публіка», серед якої можна зустріти як звичайних користувачів, так і знаменитих людей. Крім того, часто створюються облікові записи для різних торгових марок, брендів, відомих компаній, за допомогою яких підтримується зв’язок зі споживачем. Саме такі ось знаменитості і компанії створюють «Паблік чат», в якому діляться новинами, обмінюються якоюсь інформацією, смайлами і т.д.

Грубо кажучи, паблік чат – це двостороння бесіда. З одного боку – користувачі, які користуються всіма комунікативними можливостями в рамках програми Viber. Інша сторона – це їх друзі або, як модно висловлюватися, фоловерів. Список їх можливостей значно менше першої групи, наприклад, вони можуть підписуватися на вподобаний чат, лайкать записи, читати вміст листування. При бажанні, можна провести аналогію з паблік в соцмережах, наприклад, в тому ж ВКонтакте, де люди вступають в групи, діляться новинами з іншими, ставлять лайки під сподобалася записом і т.п.

Як знайти групу

Що ж, думаю, суть паблік-чату ви вловили, тепер розповім про те, де їх шукати, тим більше, це взагалі не є проблемою.

  1. Зайдіть в Viber, натиснувши на відповідний ярлик програми на робочому столі.
  2. Ви побачите всю свою переписку з іншими користувачами. Тепер зверніть увагу на горизонтальну рядок з різними значками, потрібний вам – другий праворуч, який так і називається «Паблік».
  3. Натисніть на цю кнопку, і ви побачите перелік найбільш популярних паблік на даний момент. Перейдіть на будь-який і якщо захочете приєднатися, просто натисніть на кнопку «Підписатися …».
Ссылка на основную публикацию