Як знайти людину по ip адресою – Техніка та інтернет

Колосальна кількість людей користуються інтернетом і вони завжди залишають про себе інформацію. Так, звичайно, у нас немає системи спостереження, як у Google або Яндекс, проте, прості користувачі роблять достатньо, щоб засвітитися не тільки перед великими пошуковими системами. Будь-яка комп’ютерна машина має свій ip-адреса, як в локальній, так і в глобальній мережі. Якщо дізнатися цю адресу, то можна буде визначити місце розташування веб-вузла, а отже, зможемо знайти людину по ip адресою. Але потрібно знати, навіть успішний пошук не говорить про його точності.

Причини шукати людей?

Зрозуміло, пошук людини варто здійснювати ні з визначення ip. Якщо ви знаєте його і просто є бажання зв’язатися, то починати треба з пошуку в соціальних мережах, з програм Жди меня і т.п.

Але не завжди ми хочемо знайти старого друга, часто необхідно шукати зловмисника:

  • Так, наприклад, по електронного ящика вам прислали загрозу, або хтось вирішив вас шантажувати поштою. В такому випадку, можна спробувати обчислити ip поштової скриньки відправника. Якщо в Вас не виходить, допоможуть органи влади, до яких завжди можна звернутися за допомогою. Провайдери завжди співпрацюють з поліцією і надають особисті дані злочинців, так як їм самим не вигідно тримати на своєму сервісі недоброзичливих користувачів.
  • Іноді ip потрібно дізнатися при зборі даних. Знаєте, напевно, коли за допомогою програм зчитується розташування людини і збирається статистика. Той же сервіс liveinternet. Звідки там з’являється інформація про вікову категорію аудиторії, про їх місцезнаходження користувача (країна, регіон)?
  • Банальна цікавість. Припустимо, ви знаєте id в вк або адреса пошти і є бажання зрозуміти, де проживає людина.

Як знайти людину по ip адресою

Збір ай пі адрес

Для збору ip адрес користувачів на вашому сайті можна скористатися своїм хостингом. Тобто звертаєтеся до провайдера, надаєте вагому причину, чому ви хочете отримати контроль над адресами користувачів і чекаєте схвалення. Для таких цілей буде правильніше використовувати виділений сервер.

Можна ще встановити спеціальну посилання-приманку, перейшовши по якій людина залишає адресу свого апі. Згенерувати її можна на сайті iplogger.ru.

Збір статистики на сайті -iplogger.ru

Знайти людину через пошту

Щоб знайти по ip адресою людини, необхідно спочатку дізнатися його. Це можна зробити за допомогою звичайного поштового клієнта. Вище я залишив посилання на статтю з інструкцією. А якщо коротко, то відкрийте свою електронну поштову скриньку Mail.ru, відкрийте вхідний лист, з правого боку натисніть на три точки кнопка Ще й виберіть Службові заголовки, в інших поштовика даний розділ називається трохи по-іншому,

Пошук через сервіс www.2ip.ru

Також, ні раз згадував, що визначити місце розташування по ip можна на сайті www.2ip.ru. Однак, ви отримуєте не дані користувачі, а дані провайдера, а це не має сенсу. Це підійде тільки тим, хто звернувся в поліцію, адже силові структури мають можливість вимагати від провайдера особисту інформацію користувача,

утиліта LanWhoIs

Скачайте безкоштовно на комп’ютер програму LanWhoIs. Для пошуку людини по ip пропишіть в відповідне поле ай пі адресу, потім клацніть на кнопці Запит.

Утиліта пошуку по ip LanWhoIs

Важливо пам’ятати, що глобальний ай пі не завжди є статичним (той, який не змінюється після перезавантаження системи або модему), цілком можливо, що провайдер надає користувачеві кожен раз вільний ip. Тому подібна утиліта буде безсила в подібних випадках.

Пошук акаунтів з логіном схожі з поштою відправника

Є такий сайт на просторах інтернету http://poiskmail.com. За допомогою нього можна знайти акаунти в мережі, логін яких схожий з вашим поштовим електронною адресою. Це спрацює з тими хлопцями, які часто користуються однаковими логінами на багатьох майданчиках.

Пошук акаунтів на основі адреси поштової скриньки

Звичайно, якщо ви відкриєте представлені акаунти, далеко не факт, що там буде детальна інформація про людину. Але, як один із способів, які варто спробувати цілком підійде вам.

висновок

Виходячи з усього вище запропонованого, можна зробити висновок, що жарт на кшталт Я обчислити тебе по ip не так легко здійсненна. Але, зрозуміло, у випуску я приходив до більш витонченим методам пошуку людини.

Ссылка на основную публикацию