Як знайти людину в ВК – Техніка та інтернет

Якщо Ви не знаєте, як знайти людину в вк, то сьогоднішній випуск допоможе в цьому розібратися. Так як Вконтакте це найпопулярніша соціальна мережа в Україні і країнах СНД, то пошук будь-якої людини варто починати саме тут. Друзі, однокласники, вчителі, старі знайомі кожен з них може жити на просторах російськомовної мережі. Щоб почати пошук людини необхідно створити особисту сторінку Вконтакте і дотримуватися всі пункти інструкції, яка надана нижче. Зазначу відразу: без попередньої реєстрації знайти кого-небудь не вийде.

Як знайти людину В Контакте

1. Відкрийте свою особисту сторінку і натисніть у лівій панелі меню на посилання Друзі. Якщо використовуєте мобільний додаток, то клікніть по вікну пошуку у верхній частині сторінки.    

2. Тепер в правому меню відкриваємо вкладку Пошук друзів.

Введіть ім’я користувача, якого шукаєте. Після чого зверніть увагу на панель Параметри пошуку і послідовно заповніть їх. Прописуйте тільки те, що знаєте про людину зі 100-відсотковою вірогідністю.

З розвитком інтернету з’явилися нові можливості пошуку. Вони в деяких місцях були і раніше, але зараз стали загальнодоступними.

 • Сортування. За популярністю і за датою реєстрації. Так як в пошуку, по введених параметрах, може бути багато, користувачів, то Вконтакте пропонує вам організувати список людей відповідно до дати реєстрації, або відповідно до рівня розвиненості аккаунта,
 • Регіон. Зі списку виберіть країну проживання і місто,
 • Школа і університет. Якщо вибрали країну і місто, то з’явиться можливість вказати школу або університет, а можна все відразу. Дуже зручно при пошуку однокласників і одногрупників. Можна вибрати дату випуску, вказати факультет, групу, або клас і букву,
 • Вік. Якщо ви знаєте точний вік то вкажіть від і до з мінімальним інтервалом. Якщо не пам’ятаєте, скільки років одному, то вкажіть інтервал побільше,
 • Підлога. Чоловічий чи жіночий,
 • Сімейний стан. Якщо той, кого ви шукаєте одружений, зустрічається, то можна спробувати вказати його сімейний стан. Але не раджу відразу прописувати івсе параметри пошуку, так як є ймовірність, що ваш знайомий нічого цього просто не вказував. В одному з попередніх випусків я говорив про те, як сімейний стан допомагає змінити ім’я і прізвище в вк.
 • З Фотографією. Впевнені, що на місці аватарки у користувача є фото, то відзначаємо пункт з фотографією,
 • Зараз на сайті. У пошуку видаватимуть тільки тих, хто онлайн. буде обрана категорія людей, які в даний момент знаходяться на сайті.
 • Життєва позиція. Тобто, як людина ставиться до паління, алкоголю, якої релігії дотримується, що головне в людях, в житті в цілому. 
 • Робота. Вкажіть місце роботи і посада,
 • Військова служба. При пошуку по службі саме те,
 • Додатково. Вкажіть дрібні деталі, що відносяться до людини. Дата народження. Допоможе в знаходженні, якщо ви знаєте людину більш менш добре. Дане, сильно звузить коло пошуку,
 • Пошук в інших сервісах. Ви за прямим посиланням можете перейти в іншу соціальну мережу і пошукати там.

Якщо потрібна людина знайдений, то натисніть Додати в друзі або напишіть e-mail.

Виходячи з вищевикладеного, зробіть для себе висновок, для того, щоб вас могли знайти також, як написано в моїй інструкції слід, необхідно прописати всі потрібні дані на своєму акаунті. Так, наприклад, знайти людину по фотографії вже не проблема.

Як знайти людину в ВК по фото

Отже, давайте спробуємо знайти людину вконтакте по фото. Якщо у користувача можливість індексування аккаунта пошуковими системами, зокрема гуглом, не закриті, і є картинка на аватарке, то знайти його по фотографії можна! 1. Перейдіть по посиланню. Скопіюйте її і вставте в браузерну рядок, потім натисніть Enter https://images.google.com/imghp?hl=rugws_rd=ssl

Тепер натисніть на іконку Пошук по картинці.

2. Вкажіть посилання на фото або завантажте файл з комп’ютера. після чого натисніть Пошук по картинці.

3. У вікні пошуку ви можете побачити завантажену фотографію, яку картинку, на яку поставили посилання. У пошуку також відобразяться схожі фото. Схожість визначається розташуванням об’єктів і рисуванням.

В цілому, можу сказати, що покладатися на цей спосіб пошуку людей не варто. Він, безумовно, малоефективний!

Інші способи знайти людину

Іноді буває набагато простіше знайти ту чи іншу людину банальним запитом в пошуковій системі Яндекс або Google.

Після цього, з’являться вкладки соціальних акканутов. Можливо, по одній з посилань ховається ваш знайомий. Якщо чесно, то починати пошук необхідно саме звідси. Однак, даний випуск присвячений пошуку людей в соціальній мережі Вконтакте. Тому, перш за все я розповідаю, як знайти людину, використовуючи інструменти вк, а вже потім другорядні способи.

Як знайти людину в вк, покладаючись на інших

Натисніть на посилання Групи і знайдіть паблік Я шукаю тебе. Де варто три крапки, пропишіть місто, де живе ваш знайомий. Можливо паблік буде називатися підслухати Загалом, шукаємо таке співтовариство і залишаємо там запит на розміщення записи з пошуку знайомого.

Коли пропонуєте новина, розмістіть фотографію одного і інформативно поясніть, яку людину ви взагалі шукаєте.

Думаю, якщо така людина дійсно є, то вам хтось про нього розповість.

Цікаві записи:

 • Як змінити номер в ВК
 • Як змінити ім’я і прізвище в вк
 • Як приховати сторінку в Вк
 • Як відправити запис в бесіду вк
 • Як розкрутити групу в ВК за гроші і безкоштовно.
Ссылка на основную публикацию