Як знайти схожі зображення до картинок на Pinterest, використовуючи пошуковик Google


Як знайти схожі зображення до картинок на Pinterest, використовуючи пошуковик Google

Якщо вам подобається Pinterest, але ви б хотіли отримати від нього щось більше, то вам дійсно потрібен інструмент Pin Search | Image Search On Pinterest. Дане Chrome розширення не тільки знайомить вас c детальною інформацією щодо зображень з Pinterest, але і дозволяє переглядати інші схожі картинки, використовуючи Google-пошуковик для зображень. Цей компактний незамінний інструмент, по суті, додає кнопку Пошук до всіх зображень на Pinterest. При її натисканні пошуковик Google сканує інтернет на наявність схожих або ідентичних зображень. Більш того, інструмент може допомогти відшукати корисну інформацію про фотографії: наприклад, дані про фотографа, виробнику, дизайнера або місцезнаходження. 

Коли установка розширення завершиться, кожен раз, коли ви будете наводити мишкою на зображення, буде з’являтися нова кнопка Пошук. 

 

Клацніть по ній, і розширення видасть результати пошуку Google для обраного зображення, які будуть показані в новій вкладці. Тут же ви знайдете інформацію про те, на якому сайті розміщені фотографії, схожі картинки, їх вихідний розмір і ін.

 

Дане розширення незамінне ще й тому, що допомагає знайти джерело зображення, завантаженого на Pinterest. На картинках з Pinterest фактично може бути зображено все, що завгодно, а також бути присутнім якийсь контент. Шляхом пошуку зображень в Google, користувачі можуть відстежити, де ще вони з’являлися і хто їх завантажував. Як бачите, цей інструмент не тільки винятковий, але і вкрай простий у використанні. 

У розширенні немає абсолютно нічого складного: ви можете досягти тих же результатів, зберігши картинку з Pinterest на свій комп’ютер, а потім здійснивши пошук через Google Images. Однак Pin Search | Image Search On Pinterest спрощує цей процес і не вимагає збереження кожного фото на свій комп’ютер. Можливо, якби сервіс дозволяв зберігати результати пошуку або посилання на певні зображення, то він був би більш ефективним, і користувачам б не довелося самим зберігати їх на свій ПК. 

Розширення органічно поєднується з Pinterest і не тільки спрощує роботу з зображеннями, а й дозволяє отримувати про них більше інформації. Якщо ви хочете взяти більше від Pinterest, то вам однозначно слід встановити Pin Search | Image Search On Pinterest.  

Ссылка на основную публикацию