Як зняти пароль з файлу excel за допомогою додаткових програм

Кожен користувач, хоч раз, але захищав будь-які дані від злому. Під словом «захист» я маю на увазі встановлення пароля будь-якої складності. Зазвичай пароль встановлюється на сам комп’ютер, але, крім цього, захистити можна окремо взятий файл, скажімо, документ Excel.

Однак після встановлення пароля на користувача покладається велика відповідальність: запам’ятати цей пароль! Справа в тому, що ці комбінації цифр і букв мають погане властивість губитися або просто забуватися, внаслідок чого породжуються нові проблеми! На випадок якщо ви встановили пароль і забули його, існують спеціальні програми, які підбирають правильну комбінацію. Давайте поговоримо про те, як зняти пароль з файлу excel. А ось якщо ви ще запакували файл в архів і поставили пароль на WinRar, то це вже подвійна проблема.

Excel Password Recovery Lastic

Перша програма, з якою я хочу вас познайомити – Excel Password Recovery Lastic. На її прикладі ми швидко розберемося, як прибрати пароль з файлу excel, плюс вона є абсолютно безкоштовною, що не може не радувати. За допомогою даної проги ви зможете «зламати» пароль будь-якої складності, щоб отримати можливість редагувати файл. Зверніть увагу, що під терміном «зламати» я маю на увазі легальний процес відновлення забутого або втраченого пароля.

Щоб це зробити, потрібно всього лише запустити Excel Password Recovery Lastic, а потім відкрити запаролений таблицю Ексель. Тепер натисніть кнопку «Злом», тим самим запустить процес підбору потрібної комбінації. Серед особливостей цього додатка можна виділити такі:

  • швидкість, адже весь процес підбору займає не більше 10 секунд, причому абсолютно неважливо, наскільки складним є пароль;
  • можливість відкривати одночасно безліч документів;
  • так як вся операція здійснюється з копією, можна не боятися, що исходник якось постраждає.

Advanced Office Password Recovery

Ще один додаток, яке дозволяє в лічені хвилини відновити дані, якщо раптом користувач excel забув пароль. На тому, як завантажити Advanced Office Password Recovery я, мабуть, зупинятися не буду, все і так гранично просто і зрозуміло. А ось про те, що робити після скачування, само собою, розповім далі.

  1. Запустіть прогу і клікніть на пункт «Open File».
  2. Далі ви побачите таблицю з усіма паролями, використовуваними у вашій книзі Excel. Копіюйте потрібний і підставляйте. Нічого складного!

Насправді, вищеописаними двома програмами процес не обмежується, їх існує набагато більше. Деякі з них ще можуть здійснювати скидання пароля Windows 7. Втім, принцип обчислення пароля приблизно однаковий, і особливо не має значення, якому додатку ви віддасте перевагу.

Ссылка на основную публикацию