Як знімати відео з екрану комп’ютера?

Велику популярність і поширення в мережі отримали всілякі відеоуроки, інструкції по роботі в графічних редакторах, мануали і записи проходження ігор. Але для їх створення, вам, так чи інакше, доведеться навчитися записувати відео з екрану.
Movavi Video Suite
завантажити

У даній інструкції ми розповімо про способи створення екранного відео за допомогою програм Моваві Video Suite, Екранна Камера і Video Editor від AVS. Кожна з них порадує функціональністю і дасть можливість не тільки легко записувати відео з робочого столу, використовуючи гарячі клавіші, але і редагувати отримані кліпи, а також зберегти їх в файл будь-якого сучасного формату. 

Зберігаємо відео з екрану в Movavi Video Suite

вибір меню

Пакет програм надає найширші можливості – від зйомки екрану, запису звуку високої якості, до поліпшення зображення і конвертації в будь-який з сучасних форматів. За допомогою цього софта навіть новачок зможе швидко створювати якісні слайд-шоу і кліпи, оцифровувати відеокасети, додаючи красиві переходи, титри, музику, водяний знак. При першому запуску відкривається головне меню з переліком режимів – вибираємо пункт «Запис відео з екрану». 

Вікно налаштування параметрів

Відкривається основне вікно з декількома панелями налаштувань. У лівій частині знаходиться кнопка, що дає можливість вибрати довільну область захоплення екрану монітора, поруч з нею – список, що випадає режимів зйомки відео, настройки кольорів, розмірів, кількості кадрів секунду і т.д., а по центру – кнопки управління гучністю системних звуків, мікрофона , веб-камери. Коли всі параметри задані, можна починати, натиснувши на «REC». 

збереження відео

Фінальний етап. Після закінчення захоплення зображення готове відео зі звуком можна зберегти, натиснувши на кнопку «Зберегти як» (показано на скрині). З’явиться вікно з настройками, в якому потрібно вказати тип файлу, формат, дозвіл. Також тут вибирається назва відео і місце збереження. Варто сказати, що при необхідності тут можна обрізати відеозапис, видаливши зайві фрагменти

Програма для запису відео з екрану «Екранна Камера»

переваги застосування

Екранна Камера – це спеціальна програма, призначена не просто для захоплення відео з екрану зі звуком, але і для подальшого його редагування, а також підготовки перед завантаженням на YouTube або в соціальну мережу. До особливостей утиліти варто віднести інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, продумані меню та невисокі системні вимоги до ПК. Вона має гарний вбудованим редактором, займає мало місця жорсткому диску і підтримує запис у всіх популярних форматах.  

Основне вікно

Після установки і запуску з’являється стартове меню, де вибираємо «Запис». Відкривається вікно, в якому розміщені всі основні інструменти для відеозапису екрану. Тут надається можливість вибору режиму запису – повний екран, виділену область або певне вікно. Тут також задається розмір зображення, джерело запису звуку, рівень гучності. Для того щоб почати захоплення зображення залишається натиснути «Зберегти».

можливості редагування

Додаток дозволяє не тільки знімати відео з екрану комп’ютера, але і виконувати редагування отриманих роликів – по завершенні захоплення відкривається спеціальне вікно. Тут розташовані кілька панелей інструментів. При бажанні завжди можна видалити і обрізати непотрібні частини, додати фонове супроводження або заставки. Для переходу до фінального етапу натискаємо на кнопку «Далі» або відразу вибираємо вкладку «Створити відео». 

збереження

В цьому вікні задаються параметри конвертації – формат, розмір, частоту кадрів якість відео. Залишається натиснути «Конвертувати» і дочекатися завершення збереження на диск вашого комп’ютера. 

Як знімати відео з екрану за допомогою AVS Video Editor

особливості редактора

Додаток дозволяє обрізати / склеювати різні фрагменти роликів, а також дає можливість запису того, що відбувається на екрані, збереження відео в форматі avi, mp4 та ін. Серед інших переваг – потужний вбудований редактор, здатність захоплювати картинку з різних джерел, працювати з аудіодоріжкою, додавати переходи, титри і записувати DVD. Варто зазначити, що на виконання кожної з цих операцій буде потрібно всього кілька кліків курсора миші. Після запуску програми з’являється головне вікно, в якому необхідно вибрати джерело – «Захоплення вікна».

головне вікно

Відкриється невелике вікно з декількома меню – для початку захоплення натискаємо на першу кнопку зліва (на скрині). Тут також можна зробити швидкий знімок монітора, вибрати область захоплення, час зупинки запису або увійти в меню загальних налаштувань. 

Вибір формату і профілю

Щоб зберегти отриманий запис необхідно клікнути по меню «Створити», яке розташоване приблизно по центру інтерфейсу, трохи вище тимчасової шкали. Відкриється чергове вікно, в якому потрібно задати тип файлу і, наприклад, вибрати профіль, що оптимізує відео під Iphone, Ipad, Android або телевізор в хорошій якості. 

збереження запису

Натиснувши на кнопку «Далі», ви побачите вікно з настройками вихідних даних – тут вказується місце збереження і ім’я файлу, а також відображається інформація про вільне місце на диску. Зручно, що передбачена можливість вибору дії після закінчення процесу конвертації (закрити додаток, вимкнути ПК і ін.). 

Як Ви бачите, за допомогою наведених вище програм можна без проблем знімати відео з екрану або записати відео з гри. Для цього не потрібні будь-які специфічні знання або досвід робіт в професійних додатках. Все, що необхідно – завантажити установник і слідувати нашій інструкції.

Ссылка на основную публикацию